Tatran Baracuda Jakubčovice – SK Krmelín 6:1 (0:0)

Zápas začal minutou ticha za zemřelého kamaráda a fanouška domácích, který v sobotu ráno tragicky zahynul pod koly vlaku v Suchdole nad Odrou. Jakubčovičtí hráči proto také odehráli utkání s černými páskami na rukou.

Začátek zápasu byl vlažný, s nepříliš útočnými akcemi na obou stranách. Až v 6. minutě hry ohrozil hostujícího brankáře Jaroslav Šesták, ale minul. Z následně zahraného rohového kopu Davida Molnára trefil tyčku Aleš Michálek. V 9. minutě měl krásnou šanci Aleš Pavelka, který dostal přihrávku těsně před bránu, ovšem také minul. O minutu později se však mohli radovat hosté, když po krásné spolupráci bránu domácího Richtra minuli jen těsně. Ve 13. minutě poslal na krmelínskou branku prudkou střelu David Molnár, avšak brankář ji vyrazil. Po několik dalších nepřesných střelách Baracudy trefil tyč znovu Šesták.

Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by zápas měl skončit nějakým vyšším brankovým rozdílem. Snad jen věrní fanoušci Baracudy věřili, že se nějaká ze šancí jejich hráčů do branky přece jen dostane.

Ve 22. minutě fauloval David Molnár, ale přímý kop Krmelína Richter úspěšně vyrazil. Ve 23. minutě se domácí fanoušci konečně dočkali. Kombinace Dresler, Kunc, Anděl, Kunc se stala úspěšnou a posledně jmenovaný dal první branku Baracudy – 1:0. Ovšem hned v následující minutě udělala obrana domácích chybu. Nestihla se vrátit z útoku. Krmelínští futsalisté tuto chybu ihned potrestali a vyrovnali přes domácího Richtra na 1:1. Hosté po vstřelené brance ožili a zaútočili na domácí bránu znovu hned dvakrát. Richter ale oba nájezdy soupeře vychytal. Ve 28. minutě se znovu zaskvěl Pavel Kunc, který poslal Baracudu zpět do vedení – 2:1. Na začátku 31. minuty utkání byli hosté potrestáni žlutou kartou. Domácí hráči se začali znovu dostávat do zápasu a útočili. Ve 32. minutě rozehrával z autu Šesták na Michálka a domácí kapitán se z otočky nemýlil, 3:1. 35. minuta znamenala hned dvojnásobnou radost pro Kamila Molnára. Nejprve byl přesný po přihrávce z rohového kopu – 4:1 a hned za půl minuty se mladší z bratrů Molnárových trefil znovu, po kombinaci Kunc, Kamil Molnár, Michálek, Kamil Molnár, tedy 5:1. Na konečných 6:1 pro Baracudu upravil skóre Šesták, který ve 36. minutě, po odrážce od tyčky, trefené Michálkem, vstřelil poslední branku zápasu.

Baracuda Jakubčovice si tedy již poněkolikáté v této sezoně připsala vysokou výhru a svého špatně bránícího soupeře potrestala hned šestkrát. „Zápasy s Krmelínem byly vždy kvalitní a vyrovnané. Krmelín má také druholigové zkušenosti a umísťuje se v popředí tabulky,“ zhodnotil soupeře vedoucí mužstva Baracudy Dušan Michálek. „Naše výkony jsou kvalitní, i když v některých zápasech jsme měli pověstnou smůlu. Ale do domácích zápasů jdeme vždy s taktikou vyhrát. Tipoval jsem, že vyhrajeme 6:2. Moc jsem se nemýlil, ale kluci to ještě vylepšili,“ dodal Michálek.

K utkání 9. kola zajíždějí hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice k soupeři C. I. P. Ostrava. Zápas se hraje v sobotu 5. prosince ve 20.15 v Polance nad Odrou.