F. T. Brušperk – Tatran Baracuda Jakubčovice 6:7 (2:3)

Utkání mělo od samotného začátku náboj mužstev s nejvyššími ambicemi. Do vedení se jako první dostala Baracuda, když Jaroslav Šesták vleže dotlačil míč do branky, 1:0. Vedení hostujícího týmu však nevydrželo dlouho a Brušperk dvěma rychlými góly otočil skóre ve svůj prospěch, 2:1. Stejná situace, tedy dvě rychle vstřelené branky, se odehrála ve 14. minutě. Tentokrát ale na straně hostů. Po nahrávce Aleše Miíchálka se prosadil David Molnár a srovnal tak skóre na 2:2. Za malou chvíli završil poločasový stav na 2:3 opět David Molnár tečovanou střelou.

I ve druhém poločase mělo utkání velmi slušnou úroveň. Zápas byl stále velmi vyrovnaný. Obě družstva se dostávala do mnoha střeleckých příležitostí. Další z nich proměnil kapitán Baracudy, Aleš Michálek, po pěkné akci s Davidem Molnárem, 2:4. Domácí dokázali snížit na 3:4. Hosté ale odpověděli vzápětí znovu brankou Aleše Michálka, když míč vybojoval na polovině soupeře Kamil Molnár, 3:5. Baracuda si však vedení příliš neužila. Brušperk zvýšil obrátky a postupně srovnal skóre na 5:5. Za domácí se trefil nejlepší střelec týmu a zároveň hráč prvoligového Jistebníku Michal Seidler. Ve 35. minutě utkání se Baracuda ujala znovu vedení. Po přihrávce Radima Dreslera se trefil, a zároveň završil svůj hattrick, David Molnár, 5:6. Tento gól však domácí nijak nepoložil, ale právě naopak, srovnali pěknou střelou do šibenice Richterovy branky, 6:6. Úspěšný David Molnár se však s tímto nerozhodným stavem nehodlal smířit a utkání ve 38. minutě rozhodl a svým čtvrtým gólem v zápase poslal Baracudu znovu do vedení. Brušperský tým začal hru bez brankáře, ve které si vytvořil hodně slibných šancí, ale nedokázal vstřelit gól.

„Před utkáním bychom brali i remízu. Ale při samotném zápase jsme byli ve všech herních činnostech lepším mužstvem,“ hodnotil utkání trenér Baracudy Jakubčovice Josef Molnár. „Především bych chtěl vyzdvihnout výkon Davida Molnára, který měl největší podíl na naší výhře. Ale i všem ostatním chci poděkovat za zodpovědný výkon,“ tentokrát i děkoval trenér.

K utkání 15. kola zajíždějí hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice v pátek 5. února do Jeseníku, kde se střetnou s týmem AC Gamaspol Jeseník.
Sestava Jakubčovic: Richter Daniel – Molnár David, Šesták Jaroslav, Kocmich Jan, Anděl Michal – Michálek Aleš, Molnár Kamil, Dresler Radim. Trenér Molnár Josef

Branky Jakubčovic: Molnár David 4, Michálek Aleš 2, Šesták Jaroslav