BARACUDA JAKUBČOVICE – FC OSKAROL ORLOVÁ 10:2 (3:1)

Domácí nastoupili bez nejlepšího divizního střelce Aleše Michálka, jenž v stihl nasázet 34 branek. Jako první mohl udeřit Kamil Molnár, ale mířil pouze do tyče. Domácí pak dvakrát podržel brankář Pavelka a první gól utkání viděli diváci v 10. minutě, kdy se po přihrávce Kamila Molnára prosadil kapitán Pavel Kunc. Druhou branku zápasu přidal ranou pod břevno David Molnár, ale hosté vzápětí snížili, když se mezi nohy brankáře Pavelky trefi l Jurko. Šestatřicet vteřin před koncem prvního poločasu vrátil gólovou asistenci Kamilu Molnárovi kapitán Pavel Kunc a domácí šli do vedení 3:1. Po přestávce, kterou vyplnila divácká tombola, se projevila převaha domácích svěřenců Josefa Molnára.

Střelecký účet druhého poločasu otevřel tečovaným pokusem Kamil Molnár a ve stejné minutě se ještě prosadil Martin Zagol, který zvyšoval už na 5:1. Po střele Davida Molnára pak hostujícího brankáře zachránily obě tyče brankové konstrukce. Ve 28. minutě vymetl šibenici hostující klece znovu Martin Zagol a přidal šestou branku Baracudy. Za další dvě minuty si vychutnal hostujícího brankáře sedmým gólem Polášek. Jakubčovickému brankáři Pavelkovi pak nedal ranou pod víko žádnou šanci znovu Jurko a snížil na 2:7. Šestibrankový náskok pak domácím futsalistům zařídil znovu Polášek. Za další minutu dokončil hattrick přesnou ranou k tyči Martin Zagol. Konečnou podobu výsledku pak dal svou třetí brankou Polášek, který podtrhl výhru Baracudy 10:2. „Soupeř přijel oslabený. Chtěl zápas původně přeložit, ale už bylo pozdě. My hrajeme ve stejném složení téměř po celou sezonu. Vyhráli jsme zaslouženě a druhý poločas jsme přidali hezké branky," uvedl po utkání domácí trenér Josef Molnár, který byl v zápisu uveden i jako náhradní brankář. „Hecoval jsem se kluky, že nastoupím, ale nakonec z toho sešlo," dodal s úsměvem Josef Molnár.

Baracuda dokončila letošní sezonu na třetím místě. „Patříme ke špičce soutěže, což se projevilo. Druhá liga je ještě více o fi nancích, takže jsme spokojeni s tím, kde jsme. Dorazilo by možná ještě více fanoušků, nebýt večerního utkání fotbalo vé ligy. S průběhem celé sezony u nás panuje spokojenost. Do mančaftu se snažíme zabudovávat i mladé kluky, jako jsou Zagol nebo Kocmich. Já osobně jsem spokojený s tím, co jsme v sezoně předvedli," řekl závěrem trenér Baracudy Jakubčovice Josef Molnár.

Branky: 23., 28. a 33. M. Zagol, 30., 32. a 37. Polášek, 20. a 23. K. Molnár, 10. P. Kunc, 15. D. Molnár – 16. a 31. Jurko. Diváci: 80.

Baracuda: Pavelka – P. Kunc, Polášek, M. Zagol, K. Molnár, Ďurica, L. Kocmich, D. Molnár, Chovanec. Trenéři: Josef Molnár a Dušan Michálek. Vedoucí mužstva: Miroslav Holiš.

close Tabulka zoom_in