BARACUDA JAKUBČOVICE – SK KRMELÍN 3:1 (2:1)

Baracuda chtěla navázat na venkovní vítězství 6:4, kterým srazila ostravský Parlament. Proti ostravskému celku se dvakrát trefi l David Molnár a po jedné trefě přidali Ďurica, Polášek, Kocmich a Michálek. V posledním dosud odehraném utkání poslal Jakubčovice do vedení Aleš Michálek už ve 4. minutě střelou do šibenice. O čtyři minuty později zužitkoval převahu domácích David Molnár, který zvyšoval na 2:0. Hra se postupem času vyrovnala a hosté stihli ještě do poločasu snížit na rozdíl jediné branky.

Ve druhém poločase se činili oba brankáři. Jak Pavelka v domácí brance, tak krmelínský Zedník pochytali řadu šancí. Baracuda rozhodla zápas v samotném závěru, kdy se z protiútoku prosadil po přihrávce Zagola domácí sniper Aleš Michálek, jenž svou druhou brankou v utkání zvýšil na konečných 3:1. Další utkání čeká jakubčovické futsalisty v neděli 17. března v Hradci nad Moravicí proti celku SK Ferram Opava.

Branky: Michálek 2, D. Molnár. Diváci: 50.

Baracuda: Pavelka – D. Molnár, Zagol, L. Kocmich, J. Šesták – Michálek, K. Molnár, Ďurica, Chovanec. Trenér: Josef Molnár.

Tabulka