VSK VŠB TU Ostrava B – Tatran Baracuda Jakubčovice 1:6 (1:2)

Utkání začalo větší aktivitou domácích futsalistů. Několik šancí však měli hráči obou týmů. V 7. minutě zápasu se Baracudě nepovedl zahrát rohový kop a z následného brejku se domácí nemýlili. Potvrdili svou aktivitu a ujali se vedení 1:0. O dvě minuty později se ale radovala Baracuda, když po pěkné kombinaci vyrovnal skóre Tomáš Kocmich. Do konce prvního poločasu se skóre měnilo ještě jednou. Střelou k tyči se prosadil Michal Anděl a postaral se o změnu stavu utkání na stranu svého týmu, tedy na 2:1 z pohledu Baracudy.

V začátku druhého poločasu měli vysokoškoláci stoprocentní šanci na vyrovnání, ale domácí útočník Darebník zakopl a míč jen těsně minul svatyni hostů. Ve 28. minutě zápasu se, po pěkné výměně mezi Andělem a Michálkem, trefil kapitán Baracudy přesně do šibenice – 1:3. O vysoké porážce domácích rozhodla, až nepovedená power play vysokoškoláků. Hru Ostravanů bez brankáře potrestali jakubčovičtí hráči hned třikrát. Dvakrát se v posledních čtyřech minutách trefil Aleš Michálek a přes celé hřiště mířil přesně Pavel Kunc.

„I když skóre vypadá jednoznačně v náš prospěch, zápas to nebyl vůbec jednoduchý,“ hodnotil utkání trenér Baracudy Jakubčovice Josef Molnár. „Soupeř na tom byl fyzicky velmi dobře. Kdyby za stavu 1:2 proměnili domácí vyloženou šanci, tak by se zápas určitě vyvíjel jinak. Na odvetu v oderské hale se tedy naši fandové mají na co těšit,“ uzavřel.

Utkání 8. kola se hraje v sobotu 28. listopadu. Hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice v něm přivítají na domácí palubovce sportovní haly v Odrách družstvo SK Krmelín. Zápas začíná v 19.30 hodin.

Branky Jakubčovic: Michálek Aleš 3, Kocmich Tomáš 1, Kunc Pavel 1, Anděl Michal 1

Sestava Tatranu Jakubčovic: Richter Daniel – Molnár David, Šesták Jaroslav, Anděl Michal, Kunc Pavel – Michálek Aleš, Molnár Kamil, Dresler Radim, Kocmich Tomáš, Pavelka Aleš. Trenér Molnár Josef.