Jakubčovičtí mladíci získali v druholigové soutěži především spoustu cenných zkušeností, které by v nadcházející sezoně rádi patřičně zúročili. Velmi dobře se v soutěži II. ligy zapsal útočník Baracudy Jakubčovice Aleš Michálek. Se vstřelenými dvaceti sedmi góly se stal druhým nejlepším střelcem soutěže. Přestřílel jej pouze hráč Hradce Králové Roman Jelínek s 29 brankami. Michálek se tak, po úspěchu z předchozího ročníku, kdy se stal druhým divizním střelcem, zaskvěl i v druhé nejvyšší soutěži.

Do nové sezony by se družstvo mělo udržet téměř ve stejném hráčském obsazení, v jakém hrálo v minulé sezoně. Divizní hráčský kádr je tedy sestaven z kádru druholigového.

„Čeká nás těžká sezona, po sestupu z druhé ligy do divizní soutěže, která je letos velmi kvalitně obsazena. Co tým, to kvalitní soupeř. Proto se budeme určitě snažit vstoupit do soutěže co nejlépe. Počítáme rovněž s diváckou podporou, která byla v minulém roce na velice dobré úrovni,“ vyjádřil se trenér týmu Josef Molnár.

Své první utkání sehrají hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice již dnes, v pátek 2. října, v 19.30 hodin. Na své domácí palubovce ve sportovní hale v Odrách hostí Jakubčovičtí družstvo Závodní Česká Ves.

Sestava Baracudy: Richter Daniel – Molnár David, Šesták Jaroslav, Anděl Michal, Dresler Radim – Michálek Aleš, Molnár Kamil, Kocmich Tomáš, Pavelka Aleš. Trenér Molnár Josef.