Hostující soubor trenéra Bártka udeřil na konci první desetiminutovky, kdy byla Krnovu správně ponechána výhoda, kterou nekompromisní ranou pod břevno zakončil Simichanidis. „Byl to vyrovnané utkání, ale chyběla nám větší produktivita v ofenzivní části. Směrem dopředu to nebylo ono, protože jsme si nevytvořili moc šancí," přiznal kapitán Frenštátu pod Radhoštěm Radim Špaček.

Domácí se do vyložených šancí nedostávali ani po změně stran a vidět tentokráte tolik nebyl ani kanonýr Klimpar. Krnovští si pečlivě hlídali nejtěsnější náskok, na kterém nic nezměnilo ani tříminutové nastavení. „V závěru jsme měli tlak, ale bylo to takové plané," litoval domácí kapitán.
Beskyd tak proti Krnovu neodehrál vyloženě špatné utkání, když aktivitou hýřil zejména v první půli Střelec a velmi dobrý výkon podala obranná řada v čele s Bednářem a Uličným, ale kýžené body to nepřineslo. Na trávníku totiž nešlo poznat, že se utkal třetí celek tabulky s posledním, ale ani to Beskydu body nepřidá.

„Bylo vidět, že vzhledem k ostatním výsledkům hrajeme o hodně. Potřebujeme vyhrávat a věřím, že něco uhrajeme proti Českému Těšínu. Rozhodně ještě nic nevzdáváme, i když víme, že to bude těžké," doplnil Špaček, jehož tým hraje ze závěrečných šesti utkání čtyřikrát v domácím prostředí.

Beskyd nyní čeká sobotní duel (16.30) proti Českému Těšínu, který dohrává sezonu na hřišti Nošovic.

SK BESKYD FRENŠTÁT P. R. – FK KRNOV 0:1 (0:1)
Branka: 10. Simichanidis. ŽK: Uličný – Pella, Ondra. Rozhodčí: Lukašík – Ham, Tomšík. Diváci: 104.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Pešák – Plachký (88. Kobylík), Bednář, Uličný, Křiva – Střelec, Marek, Kovář, Špaček, Gillar (46. Vaverka) – Klimpar. Hrající trenér: Kobylík.

BÍLOVECKÝ záložník Dušan Ondruš.
Bílovec těsně padl s vedoucím Bohumínem