„Za bod jsme vzhledem k průběhu utkání určitě spokojení,“ hodnotil trenér Frenštátu Artur Wojnarowský. „Jen mě mrzí, že jsme ho museli zachraňovat až v posledních minutách,“ dodal.

Hlubina vytěžila doslova z minima maximum. Zatímco Frenštát měl od začátku utkání herní převahu, Hlubina střílela góly a po prvním poločase překvapivě vedla 2:0. „Hlubina se dvakrát prosadila a pak už jen betonovala,“ popsal průběh utkání Wojnarowský. Ve druhé půli se Frenštát zabydlel na polovině soupeře a konstantně bušil do jeho obrany.

První branky se domácí dočkali v 56. minutě, kdy po odrazu od břevna dorazil míč do odkryté branky Malý. To domácí ještě více nakoplo. „V tlaku nás ale brzdilo, že soupeř často polehával po zemi,“ povzdechl si Wojnarowský, který se nakonec přeci jen dočkal vyrovnání, v nastavení se prosadil Bolcek.

FRENŠTÁT P. R. – HLUBINA 2:2 (0:2)

Frenštát p. R.: Šimara – Farský, Bolcek, Žitník, Vaverka (57. Jurek)– Walder, Kovář, Špaček, Bartoň (54, Renta), Malý – Klimpar.

Branky: 56. Malý, 90.+2 Bolcek – 34. Sasko, 41. Schmutz. Diváci: 240.