Hosté vstoupili do utkání dobře a od prvních minut se snažili diktovat tempo hry. „Na začátku utkání jsme byli lepší, hráli jsme kombinační fotbal a dostali jsme se do vedení,“ komentoval průběh utkání trenér Bílovce Martin Štverka. Na gól Střelce ovšem domácí brzy reagovali, do šaten se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase Krnov Bílovci zatápěl mnohem víc. „Po přestávce byl soupeř aktivnější, přebral otěže hry,“ uznal kvalitu soupeře Štverka.

Byl to ovšem Bílovec, kdo se znovu dostal do vedení, tentokrát brejk přesně zakončil Melecký. Jenže Radost Bílovci vydržela jen chvilku, za tři minuty bylo opět srovnáno.

V úplném závěru Bílovec prokázal větší vůli po vítězství a o jeho vítězství nakonec rozhodl svým druhým gólem v utkání Střelec.

KRNOV – BÍLOVEC 2:3 (1:1)

Bílovec: Chvěja – Cverna, Dresler, Bednář, Malina (21. Tomášek) – Dluhoš (62. Ulman), Urbančík (67. Ronec), Černín, Melecký – Fendrich (79. Socha), Střelec.

Branky: 36. Šimčík (pok. kop), 75. Havlíček – 25. a 88. Střelec, 72. Melecký. Rozhodčí: Svoboda – Kielar, Jurajda. ŽK: Houdek – Tomášek, Fendrich, Černín, Chvěja. Diváci: 185.