První poločas příliš gólových šancí nenabídl, i když se hrál oboustranně kvalitní fotbal. „Kluky jsem v poločase upozorňoval, že o osudu utkání může rozhodnout jediná chyba, což se nakonec stalo. Ve druhém poločase jsme ale byli aktivnější a řekl bych, že jsme měli o něco více ze hry," hodnotil nedělní partii kouč bíloveckého FC Tomáš Černín.

Po návratu z kabin se dral do první vážnější šance bílovecký kapitán Ronec, ale jeho střelecký pokus na zadní tyč hosté zablokovali na roh. Jediný gólový okamžik přišel v 71. minutě, kdy hostující Bospor kopal rohový kop, Seman ve složitém souboji tečoval míč přesně k Hanusovi, na jehož ránu Jaška nestačil vůbec zareagovat.

Domácí se pak hnali za srovnáním stavu a Kotrlova rána mířila jen těsně nad. V největší šanci se pak v 89. minutě ocitl Ondruš, jenž dostal míč na hranici malého vápna, ale trefil pouze nohy brankáře Švrčiny, jenž tak hostům uhájil cenné vítězství.
„Nakonec vyhrál šťastnější tým. Bohumín dál gól vlastně z ničeho, protože ze hry si žádnou vážnou šanci nevytvořil a obrannou fázi jsme zvládli velmi dobře. Po výborném utkání v Čeladné jsme to Bohumínu nechtěli nechat jen tak, a mohli jsme překvapit, ale bohužel. Klukům však nemám moc co vytknout," vyjádřil se bílovecký kouč.

FC BÍLOVEC – FK BOSPOR BOHUMÍN 0:1 (0:0)
Branka: 71. Hanus. ŽK: Marák – Hanus, Kubinski, L. Poštulka. Rozhodčí: Kret – Tabášek, Potiorek. Diváci: 165.

FC Bílovec: Jaška – Tomášek, Seman, Žídek (86. P. Moučka), Kotrla – Raszyk, Marák – Malina (71. L. Černín), Ondruš, Ronec – Pavlík (82. Vaněk). Trenér: T. Černín.