Do utkání měli hosté doslova hororový vstup, poprvé inkasovali už po třiceti sekundách po vlastní rozehrávce ze středového kruhu. Dostali se z toho ovšem celkem rychle, v 19. minutě se prosadil tradičně Pavel Střelec.

„Ve druhém poločase jsme chtěli co nejdéle udržet stav 1:1, ale bohužel jsme po hloupé penaltě inkasovali. Pak jsme všechno vrhli do útoku a povedlo se nám srovnat,“ shrnul dění ve druhé půli trenér Bílovce Martin Štverka.

Vyrovnávací brance Meleckého na 2:2 předcházel výborný zákrok brankáře Nykše, jenžtak napravil svou chybu, kterou zavinil předchozí penaltu. Závěr utkání se odehrál ve velkém tempu a Bílovec měl velké šance. Zvonily tyč i „břevno“ a zblízka se netrefil v tutové šanci Střelec.

ČESKÝ TĚŠÍN – BÍLOVEC 2:2 (1:1)

Bílovec: Nykš – Cverna, Hradský, Bednář, Tomášek (78. Socha)– Dluhoš (88. Fendrich), Urbančík (63. Seidler), Černín, Melecký – Střelec, Dresler (75. Ronec).

Branky: 43. a 74. Seidler, 47. Dluhoš, 66. Tomášek – 62. Hanusek, 90. Hanusek. Rozhodčí: Folvarčný – Švec, Šafrán. ŽK: Reichl. Diváci: 100.