TJ SOKOL KOBEŘICE – FC BÍLOVEC 1:3 (0:3)

První poločas předváděli fotbalisté Bílovce to, co si trenér Bedrich přeje. „Čekal na nás těžký terén a těžký soupeř, ale hráči nastoupili plně koncentrovaní. První poločas jsme předváděli přesně ten fotbal, který si představuji – agresivní, přesný a úderný. Ze čtyř šancí, které jsme si vypracovali, jsme vstřelili tři góly. Soupeř dle mého nezareagoval na naše dnešní rozestavení se třemi útočníky. Hlavně Seidler, který byl odpočatý z futsalu, je tam spolu se Sigmundem pořádně větral," uvedl po utkání trenér Bílovce Marian Bedrich. Domácí si toho v prvním dějství příliš nevypracovali. Bíloveckého trenéra potěšily i výkony mladých hráčů Horáka s Kotrlou, kteří nastoupili v obranné čtveřici. „Do obrany jsme postavili osmnáctiletého Horáka a na druhé straně Kotrlu, který má sedmnáct let a hrál ještě dopoledne za dorost. Zhostili se toho s přehledem a spoluhráči Seman s Žídkem je tam dobře dirigovali,"ocenil výkon svého týmu Marian Bedrich.

Ve druhé půli se domácí snažili s nepříznivým vývojem utkání ještě něco udělat. „Kobeřice už pak hrály vabank a my jsme dostali takový nešťastný gól po odraženém balonu. Celkově, jak jsem hráče spíše kritizoval, tak za výkon v Kobeřicích, hlavně za první poločas, smekám. Říkal jsem hráčům, že to byl ten fotbal, který je jich hodný. Takže ne chci se vznášet v oblacích, protože vím, jak to ve fotbale chodí a potažmo v naší vyrovnané soutěži. Výsledku si hodně vážím a cením si hlavně, jak jsme k vítězství dokráčeli," dodal spokojený trenér Bílovce.

Branky: Hlavenka – 4. Sigmund, 35. Žídek, 39. Seidler, rozhodčí: Tabášek – Brezovský, Prasek.

Bílovec: Nykš – Horák, Seman, Žídek Kotrla – Kuděla (80. Raška), Ronec, Bzonek (83. Minařík), Sigmund, Ondruš (61. Timko), Seidler. Trenér: Marian Bedrich. (dtb)