FC BÍLOVEC – SOKOL KOBEŘICE 0:1 (0:1)

Vstup do utkání se domácím fotbalistům nevydařil. Hosté se zásluhou Mrvy dostali do vedení už v 5. minutě zápasu. „Začátek byl z naší strany špatný. Nezopakovali jsme středeční výkon. Soupeř nás v prvním poločase do ničeho nepustil a nedostali jsme se do žádného tlaku," přiznal domácí kouč Marian Bedrich.

S cílem vydolovat z utkání alespoň bod nastoupil Bílovec do druhého poločasu. Obraz hry se však příliš nezměnil. V závěru ještě domácí několikrát podržel brankář Rozsypal. „Ve druhém polo- čase jsme šáhli k přeskupení řad. Mírné zlepšení tam bylo, ale nic moc velkého jsme si nevytvořili. Soupeř už pak pozorně bránil a chodil do brejků," hodnotil duel domácí trenér. Pět minut před koncem ještě odpískal hlavní rozhodčí ve prospěch hostí diskutabilní penaltu a do sprch poslal Semana. Skóre se už ale nezměnilo. Po zranění naskočil do hry i střídají Krpec, který si však po chvilce přivodil menší zranění. „Zápasy se kumulují a hráči nám prostě chybějí. Když hráči netrénují a pak jdou do ostrého zápasu, tak je to těžké. Svalové zranění může přijít hned. Po dvou výhrách jsme se dívali na špici tabulky, teď jsme zase trošku spadli. V prvních pěti jarních kolech jsme potkali týmy z popředí tabulky. Snad teď zase najedeme na šňůru vítězství," přál si závěrem Marian Bedrich, jehož tým už zítra zajíždí na půdu lídra tabulky z Rýmařova.

Branka: 5. Mrva. ČK: 85. Seman (B).

FC Bílovec: Rozsypal – Horák, Seman, Žídek, Raška – Hoblík, Ronec, Tomášek (46. Darda), Zúbek – Timko (75. Krpec), Schlossarek (46. Sikmund). Trenér: Marian Bedrich.