Střelci z Novojičínska tentokrát přepisovali spíše záporné statistiky. Hned 9 týmů totiž nedokázalo ani jednou skórovat a jejich celkové skóre je taky špatné (0:16).

Králem střelců tak nadále zůstává Radomír Zuzaňák ze Suchdolu, který přes prohru svého celku v Jakubčovicích (2:4) přidal další branku. Také klimkovický Václav Prašivka, přes porážku 2:4 v Píšti, dokázal jednou skórovat.

Vedoucí duo tak má zatím nejblíže k hodnotným cenám, které do ankety věnovala firma Frensport, přední český výrobce sportovního oblečení pro kolektivní sporty s více jak dvacetiletou tradicí.

BOMBER FRENSPORTU

11 BRANEK

Zuzaňák (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou)

9 BRANEK

Prašivka (TJ Klimkovice)

6 BRANEK

Hanko (AFC Veřovice), Petr Vahalík (TJ Sokol Starý Jičín), Ďurica (TJ Tatran Jakubčovice), Velík, Rybařík (TJ Odry)

5 BRANEK

Šarina (TJ Petřvald na Moravě), Bača (TJ Klimkovice), Bartoň (FK Nový Jičín B), Glogar, Folberger (TJ Sokol Starý Jičín), Ondřej Švrček (TJ Sokol Tichá), Michal David (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou)

4 BRANKY

Tobola (FK Nový Jičín), Seman (FC Bílovec), Košelík (AFC Veřovice), Zdeněk Čapka, Jiří Jachník, Pavel Čapka (FC Libhošť), Horák (NFC Lichnov), Škrla (TJ Sokol Starý Jičín), Jan Goláň (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Polášek (TJ Sokol Kateřinice), Klevar (TJ Tatran Jakubčovice), Drozd (FC Vlčovice-Mniší), Ferenc (TJ Odry)

3 BRANKY

Mička, Darda (FC Bílovec), Válek (TJ Petřvald na Moravě), Adam Hruzík, Tomáš Hruzík (TJ Sokol Vřesina), Firášek (FC Libhošť), Jan Kuchař (TJ Sokol Kateřinice), Vojtko, Jakub Krpec (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Dražkovič (FC Kopřivnice), R. Jalůvka, Jiří Jalůvka, Nazalaník (FC Vlčovice-Mniší), Demel, Pavelka (TJ Tatran Jakubčovice), Beneš (NFC Lichnov), Jaroslav Jachník (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou)

2 BRANKY

Melčák, Málek, Bartoš (FK Nový Jičín), Navrátil, Dobiáš (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Pohlutka, Planka (FC Bílovec), Dvořák (TJ Petřvald na Moravě), Aleš Hloušek, Bogdan (TJ Sokol Vřesina), Dresler (TJ Tatran Jakubčovice), Konrád, J. Hrabovský, Vidlák (TJ Odry), Růžička (NFC Lichnov), Jan Reček, Velička, Čevela (FC Vlčovice-Mniší), Bajer, Jakub Richter, Brož (TJ Sokol Kateřinice), M. Tománek (TJ Sokol Tichá), Okřešík, Mička, Špaček (FC Kopřivnice), Vyhlídal, Smolarčík (FK Nový Jičín B), Jaroslav Čapka (FC Libhošť), Hrňa (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Podešva, Dulák (TJ Sokol Starý Jičín)

1 BRANKA

Gelnar, Brunclík, Jakub Hanzelka, Kalich (FK Nový Jičín), Adam Plachký, Dědík, Marek, Uličný, Klimpár, Jurek (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Sigmund, Kudela, Timko (FC Bílovec), J. Sedláček, Jan Jaščišák, Noštinský, Jaroš, Galásek, Huvar (TJ Petřvald na Moravě), Knybel, Martin Černoch, Satek (AFC Veřovice), Řehák, Mika, Antonín Hruzik, Aleš Livar (TJ Sokol Vřesina), Glonek (TJ Klimkovice), Tomáš Rek, Brilla, Jakub Rek (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Štěpán, Hanus, Březina, Kostelník, Cher, Daňhel (FC Kopřivnice), Barvenčík, Škoda, Šrom, Kotešovec, (TJ Sokol Starý Jičín), Lukáš Richter, Pavel Lys, Jiří Kuchař ml., (TJ Sokol Kateřinice), Šťastný, Sommer, Molnár (TJ Tatran Jakubčovice), Víznar, L. Bartoň, Jurajda (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), M. Světlík, Tran (FC Vlčovice-Mniší), Schwarz, K. Hrabovský, Hurta, Frais, Murin, Pjatkan (TJ Odry), Symerský, Tomáš Blažek, Martin Blažek (FC Libhošť), Fertál, Dvořák, Nippert (FK Nový Jičín B), Klos, Fajčák (TJ Sokol Tichá), Babinec, Janiak (NFC Lichnov).

Odehraná kola

1. kolo: 25 branek (1 z PK), nejvíce branek: 4, vlastní: 0
2. kolo: 36 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
3. kolo: 43 branek (4 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0
4. kolo: 38 branek (3 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
5. kolo: 33 branek (2 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 1
6. kolo: 30 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 1
7. kolo: 41 branek (2 z PK), nejvíce branek: 4, vlastní: 0
8. kolo: 37 branek (0 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0
9. kolo: 21 branek (2 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0

Hattricky

Zuzaňák (Lokomotiva Suchodl nad Odrou) a Bartoň (FK Nový Jičín B) – oba 4 branky, Darda (FC Bílovec), Hanko (AFC Veřovice), Prašivka 2x (TJ Klimkovice), Petr Vahalík (Sokol Starý Jičín), Švrček (Sokol Tichá).