„Hráli jsme s posledním týmem tabulky, což nás pasovalo do role jasného favorita, jenomže až tak lehké to nebylo,“ vracel se k utkání šestadvacetiletý fotbalista. „Slovan se dokonce ujal hned v úvodu vedení, dostali jsme hloupý gól. Chvílí nám trvalo, než jsme se z tohoto šoku oklepali. Naštěstí se nám podařilo do poločasu výsledek otočit,“ pokračoval v povídání Daniel Vavroš. Jeho velká chvíle přišla mezi šestadvacátou až osmadvacátou minutou. V tomto časovém úseku pokořil brankáře Zbyňka Hybše třemi góly. „Byla to smrticí dvouminutovka. Sami jsme to nechápali. Někdy to tak bývá, že vám vyjde, na co sáhnete,“ usmíval se jakubčovický útočník.

Ve druhém poločase svou střeleckou bilanci zaokrouhlil na čtyři přesné zásahy. A který gól se mu v sobotním duelu nejvíce povedl? „Asi ten čtvrtý. Dostal jsem přihrávku od Makrela (Petr Šťastný poznámka aut.) a podařilo se mi hezky přehodit gólmana,“ popisoval svůj nejzajímavější brankový zářez zápasu. Jeho gólový počin bude mít ještě pokračování v kabině. „Musím klukům něco připravit, asi nějakou dobrotu ke kávě,“ prozradil. Jakubčovice vedou I.A třídu, Daniel Vavroš společně s ludgeřovickým ostrostřelcem tabulku střelců. Oba se trefili sedmkrát.

„Je to hezké, že jsem se tolikrát trefil, ale nějaké statistiky neřeším, mám radost z každého gólu. Hlavně, že se daří týmu. Měli jsme skvělý vstup do sezony. Přál bych si, aby se nám dařilo i v dalších zápasech,“ zdůraznil kanonýr, který s fotbalem začal v nedalekém Vítkově. Zajímavostí je, že Daniel Vavroš není čistokrevný útočník. „Hrával jsem většinou ve středu zálohy, byl jsem zvyklý spoluhráče do šancí posílat. Trenér mě ale nyní dává do útoku a očividně udělal dobře,“ prozradil Vavroš, který v zimních měsících hraje futsal za jakubčovickou Baracudu. „Hala je dobrou průpravou pro techniku,“ pronesl.