Střelci z Novojičínska, od Moravskoslezské divize až po I. B třídu, nastříleli celkově 39 branek a o tři góly tak překonali dosavadní rekord, který měl ve třetím kole hodnotu 36 gólů.

Na vysokém čísle na kontě vstřelených branek se nejvíce zapsaly zápasy AFC Veřovice – FC Vlčovice-Mniší (5:0), FC Libhošť - TJ Petřvald na Moravě (2:4) a další čtyři branky týmu z Jakubčovic nad Odrou.

Kanonýrům regionu i nadále vládne Petr Ďurica z týmu Hájek a synové Jakubčovice, který sice držel v minulém kole brankový půst, ale nikdo další toho nevyužil. Ke stávajícím osmi brankám tak přidal další dvě a vévodí s desíti přesnými zásahy pořadí ankety Bomber Frensportu.
Na druhé místo se ale posunul klimkovický Václav Prašivka, který se postaral o všechny branky svého týmu, a který je zároveň stále jediným střelcem hattricku, který nastřílel v 6. kole.

Stále také platí, že po skončení jarní části sezony získá nejlepší střelec ankety Bomber Frensportu hodnotné ceny od firmy Frensport, předního českého výrobce sportovního oblečení pro kolektivní sporty s dvacetiletou tradicí.

BOMBER FRENSPORTU

10 BRANEK

Petr Ďurica (Hájek a synové Jakubčovice)

8 BRANEK

Václav Prašivka (TJ Klimkovice)

6 BRANEK

Majling (TJ Klimkovice)

5 BRANEK

Jan Jurajda a Michal David (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Jiří Malúš (TJ Petřvald na Moravě), Filip Bartoň (TJ Nový Jičín B),

4 BRANKY

Roman Bartoš (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Martin Černoch a Knybel (AFC Veřovice), Slivka (TJ Odry), Valentyn Jaščišak (TJ Petřvald na Moravě), Jakub Rek a Zuzaňák (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Petr Vahalík a Barvenčík (TJ Sokol Starý Jičín), Demel (Hájek a synové Jakubčovice)

3 BRANKY

Jakub Hanzelka a Gelnar (TJ Nový Jičín A), Seman a Seidler (Bílovec), Škrla (TJ Sokol Starý Jičín), Uhlár (TJ Nový Jičín B), Lukáš Burget (FC Libhošť), Šarina a Huvar (TJ Petřvald na Moravě), Marek Zeman (NFC Lichnov), Ondřej Švrček (TJ Sokol Tichá), Malina (Hájek a synové Jakubčovice), Pavel Lys (TJ Sokol Kateřinice)

2 BRANKY

Pelán a Pražák (TJ Nový Jičín A), Plachký (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Horník, Teichman (FC Bílovec), Lukáš Polášek a Drozd (FC Vlčovice-Mniší), Bača (TJ Klimkovice), Tvarůžek (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Pavelka (Hájek a synové Jakubčovice), Martin Jaroš, Martin Hyl, Jan Jaščišak a Koprajda (TJ Petřvald na Moravě), Petr Vyhlídal (TJ Nový Jičín B), Velík, Ferenc, Sucháček, Merten a Konrád (TJ Odry), Daniel Lys (TJ Sokol Kateřinice), Folberger a Pospěch (všichni TJ Sokol Starý Jičín), Beneš (NFC Lichnov), Symerský, Bednář, Martin Blažek a Pavel Čapka (FC Libhošť)

1 BRANKA

Lokša (Nový Jičín A), Vaverka, Černoch, Jurek a R. Kaša (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Kuděla a Timko (FC Bílovec), Michal Hanko, Švolba, Ondřej Matúš a Košelík (AFC Veřovice), Čevela a Jiří Štěpán (FC Vlčovice-Mniší), M. Kretík, Jan Goláň, Martin Goláň, M. Bajer a Cverna (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Mikšík, Matula, Hess a Blahuš (TJ Nový Jičín B), Katašenec, Hubeňák, Šrom a Dulák (TJ Sokol Starý Jičín), Lukáš Richter a Jan Kuchař, Jaroslav Polášek, Jan Sedláček a Zbořil (TJ Sokol Kateřinice), Pjatkan (TJ Odry), Lukáš Sedlaček, Marek Paulus a Mácha (všichni TJ Petřvald na Moravě), Roman Horák a Kučera (NFC Lichnov), Jiří Jachník (FC Libhošť), Klevar (Hájek a synové Jakubčovice), Borák, Masnica, Jaroslav Jachník a Žlebek (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Michal Lacko, Štefek a Pavel Fojtík (TJ Sokol Tichá).

Odehraná kola

1. kolo: 28 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
2. kolo: 23 branek (1 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 1
3. kolo: 36 branek (1 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
4. kolo: 20 branek (1. z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
5. kolo: 29 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 1
6. kolo: 31. branek (1 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0
7. kolo: 22 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
8. kolo: 39 branek (3 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0

Hattricky

Václav Prašivka (57 minut)