I přes několik šancí na obou stranách se v první půli ujala jen jedna domácí kombinace, kdy Kalich vysunul Opatřila, jenž zakončil přesně a zařídil tak vedení 1:0.

Vstup do druhého poločasu patřil Hanákům, kteří po hodině hry, během pouhých čtyř minut, otočili stav zápasu. Novojičínští se však v závěru dočkali vyrovnání, když si na přesný centr Kiss Farkase naskočil Juříček, jehož gólová hlavička znamenala první nerozhodný výsledek Nového Jičína v průběhu přípravy. V pořadí již pátý přípravný duel čeká Hajného svěřenci opět v tradiční sobotní čas 10.15, kdy na novojičínskou umělku dorazí Bystřice pod Hostýnem, které patří po podzimu v krajském přeboru Zlínského kraje 8. místo.

FK NOVÝ JIČÍN – HFK OLOMOUC 2:2 (1:0)

Branky NJ: 37: Opatřil, 84. Juříček.

FK Nový Jičín: Ognyanov (46. Tichánek) – Wolf (46. Pokorný), Malina, Javorek, Macíček (46. Kiss Farkas) – Kalich, Švec, Opatřil, Juříček, Staněk – Pyclík (46. Urbanovský). Trenér: Hajný.