SOBOTA 31. BŘEZNA

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 18. kolo, 15.30 FK Nový Jičín FK Mikulovice (Mojžíš Cieslar, Galásek)

Moravskoslezská divize žen skupina A, 14. kolo, 14.00 TJ Sokol Trojanovice I. FC Vítkovice (Krasula)

I. A třída skupina B, 16. kolo, 15.30 AFC Veřovice TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Přeček Selník, Kret)

I. B třída skupina B, 16. kolo, 15.30 TJ Tatran Jakubčovice TJ Sokol Kateřinice (Šafařík Neděla, Bartoš), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou FK Nový Jičín B (Haluska Brabec, Tisovský)

Moravskoslezská divize dorostu U19 skupina E, 16. kolo, 10.15 FK Nový Jičín FC Slušovice (Vojkovský Kuběna, Seidler)

Moravskoslezská divize dorostu U17 skupina E, 16. kolo, 12.30 FK Nový Jičín FC Slušovice (Kuběna Vojkovský, Seidler)

Krajský přebor staršího dorostu, 16. kolo, 10.00 TJ Sokol Skotnice Slavia Orlová (Kontoršikov)

Krajský přebor mladšího dorostu, 16. kolo, 12.15 TJ Sokol Skotnice Slavia Orlová

Krajská soutěže staršího dorostu skupina A, 16. kolo, 13.15 TJ Odry TJ Sokol Vřesina (Rýdel)

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 16. kolo, 13.00 Fotbal Fulnek SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm (Žáček), 13.15 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou TJ Durman Staré Město u Fr.-Místku (Tisovský)

Moravská liga žáků U13 skupina Sever, 18. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec Městský OKD Karviná (Bečica, Beseda)

Moravská liga žáků U12 skupina Sever, 18. kolo, 11.30 ŠSK IR-Progres Bílovec Městský OKD Karviná (Bečica, Beseda)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 11.30 TJ Tatran Jakubčovice SK Brušperk

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 13.30 TJ Tatran Jakubčovice SK Brušperk (Bartoš)

NEDĚLE. 1. DUBNA

Moravskoslezská divize žen skupina A, 14. kolo, 10.00 AFC Veřovice Slavia Stachovice (Pustějovský), 14.00 TJ Kotouč Štramberk FC IRP Český Těšín (Záloha), 15.00 Fotbal Studénka FK Šternberk (Vojkovský)

Krajský přebor mužů, 18. kolo, 15.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Streit Kaloč, Galásek)

I. B třída skupina B, 16. kolo, 15.30 FC Vlčovice-Mniší TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Sikora, Klečacký), TJ Odry TJ Sokol Tichá (Tabášek Brezovský, Haluska), TJ Sokol Starý Jičín FC Kopřivnice (Selník, Ondračka)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 12.00 TJ Odry Slavia Opava, 13.15 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm FK Nový Jičín

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 11.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm FK Nový Jičín (Galásek), 13.30 TJ Odry Slavia Opava (Haluska)