Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu na Novojičínsku

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

28.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

PÁTEK 28. SRPNA

Okresní přebor starší přípravky, 1. kolo, 16.00 Studénka – Odry, 17.00 Kopřivnice – Kopřivnice B, Tísek – Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek – Nový Jičín B

Okresní přebor mladší přípravky, 1. kolo, 16.00 Studénka – Odry, Kopřivnice – Kopřivnice B, Tísek – Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek – Nový Jičín B

SOBOTA 29. SRPNA

Moravskoslezská liga mužů, 4. kolo, 16.30 Fotbal Fulnek – 1. SC Znojmo (Nenadál – Nádvorník, Priesol)

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 4. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – Městský fotbalový klub Havířov (Gloser – Goňa, Bernatík)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 1. kolo, 14.00 Slavia Stachovice – Olympia Bruntál (Klement)

I. B třída – skupina D, 4. kolo, 17.00 AFC Veřovice – FK Staříč (Kubáček, Herda), TJ Tatra Příbor – TJ Petřvald na Moravě (Ostřanský, Novák), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Odry (Kubánek, Tomšík)

Krajský přebor staršího dorostu, 4. kolo, 10.00 Hájek a synové Jakubčovice – FK Slavia Orlová-Lutyně (Porubek), 10.15 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Havířov B (Knoll)

Krajský přebor mladšího dorostu, 4. kolo, 12.150 Hájek a synové Jakubčovice – FK Slavia Orlová-Lutyně, 12.30 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Havířov B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 4. kolo 10.15 TJ Sokol Skotnice – FK Bohumín (Tobola)

Krajský přebor starších žáků, 4. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – FK Slavia Opava (Kyselý)

Krajský přebor mladších žáků, 4. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – FK Slavia Opava

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 4. kolo, 9.00 TJ MSV Studénka – TJ Sokol Hrabová (Klučka)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 4. kolo, 10.45 TJ MSV Studénka – TJ Sokol Hrabová

Okresní přebor mužů, 4. kolo, 17.00 Štramberk – Nový Jičín B (L. Glogar, Klement), Velké Albrechtice – Kunín (Přívratský, Kontoršikov), Trojanovice I – Mořkov (Bogár, Bartoš)

III. třída, 4. kolo, 17.00 Bordovice – Hladké Životice (Mastný), Studénka – Vražné (Vrábel, Takáč), Kujavy – Petřvald na Moravě B (Rýdel)

IV. třída – skupina A, 4. kolo, 17.00 Mořkov B – Vlčovice-Mniší B (Veselka, Životice), Hostašovice – Skotnice B-Mošnov (Mikolanda), Lubina – Tichá B (Pavelek), Nová Horka – Bernartice nad Odrou (Kniezek)

IV. třída – skupina B, 4. kolo 14.30 Bílov – Bravantice (Kontoršikov), hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Stachovice – Mankovice (Ertel), Vrchy – Děrné (Fegler), Olbramice – Odry B (Fišer), Kravín – Heřmanice (Baroň), hřiště Bílovec

Okresní přebor dorostu, 4. kolo, 14.45 Studénka – Kateřinice (Takáč), Suchdol nad Odrou – Trojanovice-Bystré (Neckář), Trojanovice I – Mořkov (Bartoš), 15.30 Spálov – Starý Jičín (Žitník), 17.00 Jeseník nad Odrou – Příbor (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 4. kolo 10.00 Lubina – Pustějov (Mareček), 14.45 Štramberk – Vražné (Klement), 17.00 Lichnov – Sedlnice (Mareček)

Okresní přebor starších žáků, 4. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Kunín (Tůma), 14.45 Hostašovice – Skotnice (Mikolanda), Tísek – Petřvald na Moravě, 15.00 Příbor – Štramberk (Burian), Veřovice – Vražné (S. Glogar)

NEDĚLE 30. SRPNA

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 4. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – 1. HFK Olomouc (Osička – Klement, Dresler)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 4. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – 1. HFK Olomouc (Klement – Osička, Dresler)

A třída – skupina B, 4. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Stará Bělá (Levinger – Beran, Fanc)

B třída – skupina D, 4. kolo, 17.00 NFC Lichnov – FC Bílovec (Závodný, Chýlek), TJ Sokol Tichá – FC Kozlovice (Tomai, Malchárek), TJ Sokol Starý Jičín – SK Slavie Třebovice (Bartoš, Uličný)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 4. kolo, 14.45 AFC Veřovice – FK Staříč (Kyselý)

Krajský přebor starších žáků, 4. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Karviná B (Pobořil)

Krajský přebor mladších žáků, 4. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Karviná B

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 4. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – TJ SK Kravaře (Krba), 15.00 TJ Sokol Vřesina – FC Baník Ostrava C (Fanc)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 4. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – TJ SK Kravaře (Krba), 13.30 TJ Sokol Vřesina – FC Baník Ostrava C

Okresní přebor mužů, 4. kolo, 17.00 Spálov – Zbyslavice (T. Lakomý, P. Lakomý), Jeseník nad Odrou – Sedlnice (Pavelek, Mastný), Tísek – Skotnice (Fegler, Přívratský), Rybí – Kopřivnice (Knoll, Tisovský)

III. třída, 4. kolo, 17.00 Bravinné – Fulnek C (Polák), Jistebník nad Odrou – Trojanovice-Bystré (S. Glogar), Straník – Bartošovice (Žitník, Mikolanda)

IV. třída – skupina A, 4. kolo, 17.00 Veřovice B – Životice-Hodslavice (Kyselý), Ženklava – Žilina (Šelepa)

IV. třída – skupina B, 4. kolo 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Pustějov (Baroň)

Okresní přebor dorostu, 4. kolo, 14.30 Tichá – Petřvald na Moravě (Mareček)

Okresní soutěž dorostu, 4. kolo, 14.30 Straník – Žilina (Mikolanda), 14.45 Rybí – Libhošť (Tisovský)

Okresní přebor starších žáků, 4. kolo, 10.00 Kateřinice – Mořkov (Fišer)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 2. kolo, 10.00 Libhošť – Tichá (Tůma), Rybí – Straník (Bogár), 11.00 Štramberk B – Trojanovice-Bystré (Kontoršikov), 15.00 Vlčovice-Mniší – Sedlnice

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 2. kolo, 14.30 Hladké Životice – Pustějov (Heligmann), Jeseník nad Odrou – Bartošovice (Mastný), 15.00 Starý Jičín – Bernartice nad Odrou (Ertel)

Autor: Jan Kešelák

28.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
NOVOJIČÍNŠTÍ basketbalisté vyzvou ve 4. kole českého poháru na vlastní palubovce účastníka nejvyšší soutěže, když budou hostit celek mmcité+ Brno.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

HC Tatra Kopřivnice – HK Ďáblové Nový Jičín
24

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Třetí výhru Nového Jičína zajistila parádní trefa Opatřila

/FOTOGALERIE/ Divizní fotbalisté Nového Jičína udolali ve středeční dohrávce Nové Sady 1:0 a díky parádní Opatřilově ráně mohli slavit třetí vítězství v aktuálním ročníku.

Zábavní park v Bílovci nebude. Projekt narazil u zastupitelů

O jediný hlas zastupitelé Bílovce na svém mimořádném úterním zasedání neschválili smlouvu s investorem pro výstavbu velkolepého zábavního indoor parku pro rodiny s dětmi.

Do Nového Jičína dorazí Sparta Praha

Novojičínští stolní tenisté, kteří kralují druhé lize, vyzvou v sobotu v rámci 5. kola českého poháru prvoligovou pražskou Spartu.  

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

V Česku pátý den po sobě padaly teplotní rekordy. Nová maxima dnes hlásí 25 ze 144 stanic měřících 30 a více let, většinou v Moravskoslezském a Zlínském kraji, kde bylo i přes 22 stupňů Celsia. Nový rekord si ale připsala i Labská bouda v Krkonoších. Vyplývá to z informací na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení