SOBOTA 10. ŘÍJNA

Moravskoslezská fotbalová liga, 10. kolo, 15.00 Fotbal Fulnek – Fotbal Frýdek-Místek (Nádvorník – Nenadál, Černý)

Moravskoslezská divize – skupina E, 10. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice - FK SAN-JV Šumperk (Anýž – Trávníček, Langhammer)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 7. kolo, 12.30 Slavia Stachovice – 1. Dámský FC Hlučín (Duda)
I. B třída – skupina D, 10. kolo, 15.30 TJ Tatra Příbor - NFC Lichnov (Kyselý, Knoll), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - AFC Veřovice (Tobola, Kubánek)

Krajský přebor staršího dorostu, 7. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - FK Krnov (Hrňa)

Krajský přebor mladšího dorostu, 7. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - FK Krnov

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 10. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - FK Staříč (Tomšík), 13.15 FC Kopřivnice - FK Bohumín (Burian)

Krajský přebor starších žáků, 10. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FK Slavia Opava (Burian)

Krajský přebor mladších žáků, 10. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FK Slavia Opava

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Velké Albrechtice - Štramberk (L. Glogar, Malina), Trojanovice I - Zbyslavice (Fegler, Mareček), Kopřivnice - Skotnice (T. Lakomý, Burian)

III. třída, 10. kolo, 15.30 Bordovice - Kujavy (Vrábel), Trojanovice-Bystré - Vražné (Baroň, Veselka), Petřvald na Moravě B - Fulnek B (Kniezek, Kontoršikov)

IV. třída – skupina A, 10. kolo, 15.30 Mořkov B - Lubina (Pargáč), hřiště Životice, Nová Horka – Životice-Hodslavice (Žitník), Tichá B - Skotnice B-Mošnov (Bogár)

IV. třída – skupina B, 10. kolo, 13.00 Bílov - Olbramice (Malina), hřiště Velké Albrechtice, 15.30 Stachovice - Hájek a synové Jakubčovice B (Novák), Kravín - Vrchy (Přívratský), hřiště Bílovec, Heřmanice - Mankovice (Mastný), Pustějov - Odry B (Fišer, Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 13.00 Spálov - Tichá (Haluska), 13.15 Suchdol n. O. - Jeseník n. O. (Rýdel), Trojanovice I - Studénka (Mareček), Trojanovice-Bystré - Kateřinice (Veselka), Petřvald na Moravě - Příbor (Kontoršikov)

Okresní soutěž dorostu, 10. kolo, 13.00 Pustějov - Sedlnice (Mikolanda), 17.25 Kunín - Vražné (Tisovský), hřiště Nový Jičín

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Hostašovice (Strnadel), 13.30 Příbor - Tísek (Klement), 15.00 Kunín - Vražné (Tisovský), hřiště Nový Jičín

NEDĚLE 11. ŘÍJNA

Moravskoslezská liga žen, 7. kolo, 15.00 Spartak Lubina – Krnov (Picmaus)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 7. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Slovan Ostrava B (Krištof)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 10. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek - FC Vsetín (Stloukal – Pobořil, Krba)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 10. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek - FC Vsetín (Pobořil - Stloukal, Krba)

Krajský přebor mužů, 10. kolo, 15.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Odra Petřkovice (Vojkovský – Adamec, Malý)

I. A třída – skupina B, 10. kolo, 15.30 FC Vlčovice-Mniší - SK Brušperk (Hrubý – Přeček, Burian)

I. B třída – skupina D, 10. kolo, 15.30 TJ Sokol Starý Jičín – TJ Sokol Kateřinice (Uličný, Bartoš), TJ Odry - FC Bílovec (Brabec, Tomšík), TJ Petřvald na Moravě – FC Kozlovice (Sikora, Klečacký)

Krajská soutěž staršího dorostu, 10. kolo, 13.15 TJ Odry - FC Bílovec (Klučka)

Krajský přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov (Tomšík)

Krajský přebor mladších žáků, 10. kolo, 11.45 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 10. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou (Rýdel), 13.30 TJ Sokol Vřesina – TJ VOKD Poruba Tchas (Kubáček)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 10. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou (Rýdel), 12.00 TJ Sokol Vřesina – TJ VOKD Poruba Tchas (Kubáček)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 12.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Ludgeřovice

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 13.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Ludgeřovice (Malý)

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Spálov - Tísek (Pavelek, Novák), Rybí - Jeseník nad Odrou (Kubánek, Fišer), Mořkov - Nový Jičín B (Žitník, Baroň), Sedlnice - Kunín (Ertel, P. Lakomý)

III. třída, 10. kolo, 15.30 Jistebník nad Odrou - Bravinné (Strnadel), Straník - Studénka (Mikolanda, Neckář), Bartošovice - Hladké Životice (Kontoršikov)

IV. třída – skupina A, 10. kolo, 10.15 Žilina - Vlčovice-Mniší B (Polák), 15.30 Bernartice nad Odrou - Hostašovice (Rýdel), Ženklava - Veřovice B (Šelepa)

IV. třída – skupina B, 10. kolo, 15.30 Bravantice - Děrné (Bogár)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 13.15 Mořkov - St. Jičín (Baroň)

Okresní soutěž dorostu, 10. kolo, 12.30 Žilina - Libhošť (Polák), 13.00 Straník - Štramberk (Neckář), 13.15 Rybí - Lubina (Fišer)

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Kateřinice - Veřovice (Malina), Mořkov - Štramberk (Veselka), 13.30 Petřvald na Moravě - Skotnice (Vrábel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 4. kolo, 10.00 Lichnov - Tichá (Mareček), Rybí - Trojanovice-Bystré (Tobola), 11.00 Štramberk B - Sedlnice (Pargáč), 13.30 Vlčovice-Mniší - Libhošť

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 4. kolo, 13.00 Jeseník nad Odrou - Pustějov (P. Lakomý), 13.15 Spálov - Hladké Životice (Novák), Bernartice nad Odrou - Bravantice (Rýdel), 13.30 Starý Jičín - Bartošovice (Tisovský)