SOBOTA 2. KVĚTNA

2. liga, 25. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek – AC Sparta Praha B

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 19. kolo, 10.00 ŠSK IR PROGRES Bílovec – TJ Jiskra Rýmařov (Krasula – Pobořil, Klement)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 19. kolo, 11.45 ŠSK IR PROGRES Bílovec – TJ Jiskra Rýmařov (Krasula – Pobořil, Klement)

SYNOT TIP krajský přebor, 23. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice - FK Bohumín (Brezovský - Krištof, Takáč)

I. A třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 TJ Tatra Příbor – TJ Pražmo-Raškovice (Tabášek - Mikeska, Pobořil)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 SK Velké Albrechtice – FK SK Polanka (Šištík, Novák)

Krajský přebor staršího dorostu, 23. kolo, 10.00 FC Kopřivnice – Městský fotbalový klub Havířov B (Poledník)

Krajský přebor mladšího dorostu, 23. kolo, 12.15 FC Kopřivnice – Městský fotbalový klub Havířov B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 21. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - Slavia Orlová (Knoll), 14.15 AFC Veřovice - Lokomotiva Petrovice (Rýdel)

Krajský přebor mladších žáků, 21. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice - Fotbal Třinec B (Takáč)

Krajský přebor starších žáků, 21. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice - Fotbal Třinec B (Takáč)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Nový Jičín B - Štramberk (Macháč, Knoll), hřiště Hodslavice, Veřovice - Kopřivnice (Tobola, Rýdel), Kunín - Trojanovice-Bystré (Žitník, Baroň)

III. třída mužů, 19. kolo, 16.30 Kujavy - Hladké Životice (Mastný), Fulnek C - Žilina (Fegler), hřiště Stachovice, Trojanovice I - Vražné (Bogár, S. Glogar), Lubina - Petřvald na Moravě B (Mikolanda), Studénka - Skotnice (Klement, Pavelek)

IV. třída – skupina A, 19. kolo, 14.00 Odry B - Bordovice (Vrábel), 16.30 Mankovice - Bernartice nad Odrou (Fieber, P. Lakomý), Mořkov B - Nová Horka (Šelepa), hřiště Životice

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 Bílov - Děrné (Malina), hřiště Stará Ves, Olbramice - Heřmanice (Rýdel), Vrchy - Kravín (Fišer)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 14.00 Trojanovice I - Trojanovice-Bystré (S. Glogar), 14.15 Stachovice - Starý Jičín (Strnadel), Studénka - Suchdol n. O. (Pavelek)

Okresní soutěž dorostu, 19. kolo, 14.15 Kunín - Vražné (Baroň), 15.30 Spálov - Libhošť (Haluska), 16.30 Lichnov - Straník (Pargáč)

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Kunín - Štramberk (Malina), 14.30 Příbor - Tísek (Pobořil)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 19. kolo, 10.00 Štramberk B - Hostašovice (Veselka), 14.30 Tichá - Libhošť (Mareček)

NEDĚLE 3. KVĚTNA

I. A třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 NFC Lichnov - TJ Bystřice (Hrubý - Selník, Huf)

I. B třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 TJ Sokol Vřesina - TJ Velká Polom (Brabec, Tomšík)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 TJ Odry – FC Vlčovice-Mniší (Kyselý - Knoll, Tobola), TJ Sokol Tichá - TJ Petřvald na Moravě (Klement, Kubánek), TJ Sokol Starý Jičín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Pfleger, Krpel)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 21. kolo, 14.15 TJ Odry - SK Kravaře (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 19. kolo, 9.00 TJ Odry - Fotbal Fulnek (Pobořil)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 19. kolo, 10.45 TJ Odry - Fotbal Fulnek

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Sedlnice - Tísek A (Fieber, Haluska), Mořkov - Jeseník n. O. (T. Lakomý, P. Lakomý), Rybí - Spálov (Dresler, Bogár), Zbyslavice - Bravinné (Honěk, Fegler)

III. třída, 19. kolo, 16.30 Bartošovice - Straník (S. Glogar)

IV. třída – skupina A, 19. kolo 16.30 16.30 Ženklava - Životice (Hodslavice) B (L. Glogar), Mošnov - Hostašovice (Baroň)

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Stachovice (Kontoršikov), 16.30 Jistebník nad Odrou - Tísek B (Burian, Valošek), Pustějov - Bravantice (Pavelek)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 14.00 Tichá - Příbor (Polák), 14.15 Sedlnice - Tísek (Haluska), Mořkov - Jeseník nad Odrou (P. Lakomý)

Okresní soutěž dorostu, 19. kolo, 13.30 Jistebník nad Odrou - Štramberk (Valošek), 14.15 Pustějov - Žilina (Tisovský), Rybí - Petřvald na Moravě (Bogár)

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Lichnov - Trojanovice-Bystré (Šelepa), Trojanovice I - Vražné (Mareček), Mořkov - Petřvald na Moravě (Rýdel), Kateřinice - Skotnice (Fišer)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 19. kolo, 10.00 Veřovice - Kopřivnice B (Pargáč), Sedlnice - Straník (Macháč), Rybí - Lubina (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 19. kolo, 10.00 Bartošovice - Bernartice nad Odrou (Malina), 12.00 Pustějov - Bravantice (Tisovský), 13.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Spálov, 14.30 Starý Jičín - Suchdol nad Odrou (Mikolanda)