SOBOTA 22. SRPNA

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 3. kolo, 10.00 ŠSK IR-Pragres Bílovec - FC Tescoma Zlín (Šalata)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 3. kolo, 11.45 ŠSK IR-Pragres Bílovec - FC Tescoma Zlín (Šalata)

Krajský přebor mužů, 3. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FK Krnov (Čech – Latoň, Těšina)

I. B třída – skupina B, 3. kolo, 17.00 TJ Sokol Vřesina - TJ Darkovice (Tobola – Brabec, Přeček), TJ Klimkovice – TJ Sokol Hať (Bartoš, Klement)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 3. kolo, 14.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Hať (Přeček)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 3. kolo, 14.45 FC Kopřivnice – TJ Sokol Skotnice (Seidler)

Krajský přebor starších žáků, 3. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 3. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice

Okresní přebor mužů, 3. kolo, 17.00 Trojanovice I - Spálov (Žitník, S. Glogar), Kopřivnice - Tísek (Šelepa, Knoll), Skotnice - Jeseník nad Odrou (Ertel, Kubánek), Nový Jičín B - Zbyslavice (L. Glogar, P. Lakomý), hřiště Hodslavice

III. třída, 3. kolo, 17.00 Trojanovice-Bystré - Kujavy (Kniezek, Kontoršikov), Petřvald na Moravě B - Bravinné (Vrábel, Pavelek), Fulnek C - Studénka (Mikolanda), Vražné - Hladké Životice (Baroň)

IV. třída – skupina A, 3. kolo, 17.00 Tichá B - Hostašovice (Mareček)

IV. třída – skupina B, 3. kolo, 14.00 Odry B - Vrchy (Rýdel), 17.00 Kravín - Stachovice (Přívratský), hřiště Bílovec, Heřmanice - Bílov (Malina), Pustějov - Olbramice (Novák, Mastný)

Okresní přebor dorostu, 3. kolo, 14.45 Trojanovice I - Spálov (S. Glogar), Trojanovice-Bystré - Tichá (Kontoršikov), Petřvald na Moravě - Jeseník nad Odrou (Pavelek), 17.00 Příbor - Studénka (Bogár), Kateřinice - Starý Jičín (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 3. kolo, 10.00 Kunín – Lubina, 14.30 Pustějov - Lichnov

NEDĚLE 23. SRPNA

Moravskoslezská liga žen, 11. kolo, 15.00 Spartak Lubina – FK Nové Sady (Durák)

Krajský přebor mužů, 3. kolo, 17.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Baník Albrechtice (Adamec – Vyzina, Galásek)

I. A třída – skupina B, 3. kolo, 17.00 FC Libhošť - SK Stonava (Selník – Tabášek, Huf)

I. B třída – skupina D, 3. kolo, 17.00 TJ Sokol Starý Jičín – TJ Sokol Fryčovice (Tomšík, Kubánek), TJ Odry – TJ Tatra Příbor (Malchárek – Tomai, Tobola), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Tichá (Klečacký, Kantor), FC Bílovec - AFC Veřovice (Kyselý – Bartoš, Klement)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 3. kolo, 14.30 FC Bílovec – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Klement), 14.45 TJ Odry – TJ Sokol Dolní Lhota (Tobola)

Krajský přebor starších žáků, 3. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FC Hlučín B (Kubáček)

Krajský přebor mladších žáků, 3. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FC Hlučín B

Okresní přebor mužů, 3. kolo, 17.00 Mořkov - Velké Albrechtice (Burian, Baroň), Rybí - Kunín (S. Glogar, Žitník), Sedlnice - Štramberk (Kontoršikov, Neckář)

III. třída, 3. kolo, 17.00 Straník - Bordovice (Ertel, Tisovský), Bartošovice - Jistebník nad Odrou (Fegler)

IV. třída – skupina A, 3. kolo, 10.15 Žilina - Bernartice nad Odrou (Polák), 17.00 Ženklava - Mořkov B (Veselka), Skotnice B-Mošnov - Veřovice B (Mastný), hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice - Vlčovice-Mniší B (Mikolanda), hřiště Hodslavice

IV. třída – skupina B, 3. kolo, 17.00 Bravantice - Hájek a synové Jakubčovice B (Pavelek), Děrné - Mankovice (Fišer)

Okresní přebor dorostu, 3. kolo, 14.45 Mořkov - Suchdol nad Odrou (Baroň)

Okresní soutěž dorostu, 3. kolo, 14.00 Vražné – Libhošť, 14.30 Straník – Rybí, 14.45 Sedlnice - Štramberk