VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

30.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

SOBOTA 31. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 13. kolo, 14.00 Hájek a synové Jakubčovice - FK Mikulovice (Machálek – Kolář, Vykopal)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, dohrávka 7. kola, 14.00 TJ Slavia Stachovice – 1. Dámský FC Hlučín B (Durák)

Krajský přebor mužů, 13. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Záloha – Latoň, Slaný)

I. B třída – skupina B, 13. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – FC MSA Dolní Benešov B (Tomšík – Kubánek, Klega), TJ Klimkovice – FK SK Polanka (Fanc, Levinger)

I. B třída – skupina D, 13. kolo, 14.30 AFC Veřovice - TJ Odry (Seidler, Klučka), TJ Tatra Příbor – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Hubert, Třuslo)

Krajský přebor staršího dorostu, 13. kolo, 10.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín (Neděla)

Krajský přebor mladšího dorostu, 13. kolo, 12.15 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín

Krajská soutěž staršího dorostu - skupina A, 13. kolo, 12.15 TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Klega)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 13. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Kubánek)

Krajský přebor mladších žáků, 13. kolo, 10.30 Hájek a synové Jakubčovice - 1. FK Spartak Jablunkov

Krajský přebor starších žáků, 13. kolo, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice - 1. FK Spartak Jablunkov (Šafařík)

Okresní přebor mužů, 11. kolo, 14.30 Skotnice - Spálov (Novák, Pobořil), Nový Jičín B - Kunín (Glogar, Kyselý) hřiště Hodslavice, Štramberk - Trojanovice I (Mastný, Pargáč)

III. třída, 11. kolo, 14.30 Fulnek B - Bordovice (Baroň), Vražné - Petřvald na Moravě B (Bogár), Studénka - Bartošovice (Vrábel), Kujavy - Jistebník nad Odrou (Valošek)

IV. třída – skupina A, 11. kolo, 14.30 Vlčovice-Mniší B - Nová Horka (Kontoršikov), Hostašovice - Ženklava (Žitník), Lubina - Bernartice nad Odrou (Veselka)

IV. třída – skupina B, 11. kolo, 14.00 Odry B - Stachovice (Pavelek), 14.30 Mankovice - Bravantice (Mikolanda), Vrchy - Heřmanice (Fišer), Olbramice - Kravín (Přívratský)

Okresní přebor dorostu, 11. kolo, 12.15 Příbor - Spálov (Tisovský), Studénka - Mořkov (Vrábel), 14.30 Kateřinice - Petřvald na Moravě (Haluska), Starý Jičín - Trojanovice-Bystré (P. Lakomý), Jeseník nad Odrou - Trojanovice I (Fegler)

Okresní soutěž dorostu, 11. kolo, 12.15 Štramberk - Žilina (Pargáč), 14.30 Lichnov - Straník (Mareček)

Okresní přebor starších žáků, 11. kolo, 10.00 Štramberk - Kunín (Mareček), 12.15 Hostašovice - Kateřinice (Žitník), Tísek - Suchdol nad Odrou (Klement), 12.30 Vražné - Petřvald na Moravě (Bogár), Veřovice - Mořkov (Tobola)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Lichnov, 12.30 Tichá - Štramberk B (Rýdel)

NEDĚLE 1. LISTOPADU

I. A třída – skupina B, 13. kolo, 14.30 FC Libhošť - TJ Sokol Stará Bělá (Kuběna – Podracký, Čuba), FC Vlčovice-Mniší - TJ Janovice (Levinger – Fanc, Foltynek)

I. B třída – skupina D, 13. kolo, 14.30 FC Bílovec – TJ Sokol Fryčovice (Němec – Pasterčák, Dresler), TJ Sokol Kateřinice – TJ Petřvald na Moravě (Klučka, Klement), NFC Lichnov - SK Slavie Třebovice (Závodný – Ostřanský, Mužík), TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Starý Jičín (Klečacký, Sikora)

Krajská soutěž staršího dorostu - skupina A, 13. kolo, 12.00 FC Bílovec – FK Nova Vávrovice (Dresler)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 13. kolo, 12.15 AFC Veřovice – TJ Internacionálo Petrovice (Bartoš)

Krajský přebor starších žáků, 13. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FK Slavia Opava (Dresler)

Krajský přebor mladších žáků, 13. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FK Slavia Opava (Dresler)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ VOKD Poruba Tchas (Klement)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ VOKD Poruba Tchas

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 3. kolo, 11.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Unie Hlubina

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 12.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Unie Hlubina (Knoll)

Okresní přebor mužů, 11. kolo, 14.30 Sedlnice - Kopřivnice (Takáč, Pavelek), Zbyslavice - Mořkov (Kniezek, Novák), Jeseník nad Odrou - Velké Albrechtice (Šelepa, P. Lakomý), Tísek - Rybí (Kontoršikov, Bogár)

III. třída, 11. kolo, 14.30 Hladké Životice - Trojanovice-Bystré (Ertel), Bravinné - Straník (Polák)

IV. třída – skupina A, 11. kolo, 14.30 Skotnice B-Mošnov - Mořkov B (Baroň) hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice - Tichá B (Pargáč) hřiště Hodslavice, Veřovice B - Žilina (Bartoš)

IV. třída – skupina B, 11. kolo, 14.30 Děrné - Pustějov (Fegler), Hájek a synové Jakubčovice B - Bílov (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 11. kolo, 12.00 Tichá - Suchdol nad Odrou (Rýdel)

Okresní soutěž dorostu, 11. kolo, 11.30 Libhošť - Kunín (Burian), 12.15 Sedlnice - Rybí (Pavelek), 14.00 Vražné - Pustějov (Fišer)

Okresní přebor starších žáků, 11. kolo, 10.00 Skotnice - Příbor (Mastný)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.00 Straník - Vlčovice-Mniší (Malina), Sedlnice - Libhošť (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 12.30 St. Jičín - Spálov (P. Lakomý), Bravantice - Jeseník nad Odrou

30.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

83

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT