SOBOTA 3. DUBNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 20. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice – SK Kravaře (Tobola – Mojžíš, Vojkovský)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 18. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek - Fotbal Frýdek-Místek B (Žádník – Seidler, Hrňa)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 18. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek - Fotbal Frýdek-Místek B (Seidler - Žádník, Hrňa)

I. B třída – skupina D, 16. kolo, 15.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - SK Slavie Třebovice (Tisovský, Kyselý), TJ Tatra Příbor - TJ Odry (Ostřanský, Závodný), AFC Veřovice - FC Bílovec (Knoll, Kubánek)

Krajský přebor staršího dorostu, 18. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - Slavoj Bruntál (Brabec)

Krajský přebor mladšího dorostu, 18. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - Slavoj Bruntál (Brabec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 16. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - FC Kopřivnice (Kubánek), 13.15 AFC Veřovice - TJ Petřvald u Karviné (Šelepa)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice - FC Kopřivnice

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 13.30 Hájek a synové Jakubčovice - FC Kopřivnice (Tobola)

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 15.30 Velké Albrechtice - Mořkov (Pavelek, Tobola), Jeseník nad Odrou - Skotnice (Bogár, Baroň) hřiště Mankovice, Štramberk - Sedlnice (Glogar L. – Macháč)


NEDĚLE 4. DUBNA

I. A třída – skupina B, 16. kolo, 15.30 FC Vlčovice-Mniší - SK Dětmarovice (Selník – Trigas, Bartoš)

I. B třída – skupina D, 16. kolo, 15.30 TJ Sokol Tichá – TJ Petřvald na Moravě (Šimurda, Klečacký), NFC Lichnov - FC Kozlovice (Klement, Dresler), TJ Sokol Kateřinice - SK Staříč (Kubánek, Tomšík)

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - Fotbal Frýdek-Místek B (Kyselý)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - Fotbal Frýdek-Místek B

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 14. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – FK Avízo Město Albrechtice, 12.00 TJ Sokol Vřesina - FK Krnov

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – FK Avízo Město Albrechtice (Haluska), 13.30 TJ Sokol Vřesina - FK Krnov (Kubáček)

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 10.15 Kunín - Rybí (Glogar S. – Rýdel) hřiště Suchdol nad Odrou, 15.30 Spálov - Trojanovice I (Kontoršikov, Lakomý P.), Tísek - Kopřivnice (Kniezek, Takáč), Zbyslavice - Nový Jičín B (Žitník, Mikolanda)