VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

7.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

PÁTEK 7. KVĚTNA

Okresní přebor starší přípravky, 12. kolo, 16.00 Odry – Tísek, 17.00 Kopřivnice B – Fulnek
Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 12. kolo, 17.00 Tichá - Vlčovice-Mniší, Štramberk – Lichnov, Mořkov – Kateřinice
Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 12. kolo, 17.00 Pustějov – Kujavy, Jeseník nad Odrou - Velké Albrechtice, Libhošť - Suchdol nad Odrou, Bartošovice – Kunín
Okresní přebor mladší přípravky, 12. kolo, 16.00 Odry – Tísek, Kopřivnice B – Fulnek

SOBOTA 8. KVĚTNA

I. B třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – TJ Sokol Hrabová (Tobola, Tisovský), TJ Sokol Vřesina - FK Darkovičky (Andrýsek, Broskevič)
I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 AFC Veřovice – TJ Sokol Tichá (Kyselý, Kubánek)
Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Štramberk - Tísek (Glogar, Kontoršikov), Nový Jičín B - Velké Albrechtice (Fieber, Vašenda), hřiště Hodslavice, Skotnice - Mořkov (Baroň, Malina), Kunín - Kopřivnice (Takáč, Pešta), hřiště Suchdol nad Odrou
III. třída, 19. kolo, 16.30 Vražné - Straník (Vrábel), Fulnek B - Bartošovice (Heligmann), Petřvald na Moravě B - Trojanovice-Bystré (Fegler, Pavelek)
IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Hostašovice - Mořkov B (Malina), Vlčovice-Mniší B - Bernartice nad Odrou (Uličný)
IV. třída – skupina B, 19. kolo, 14.00 Odry B - Heřmanice (Glogar S.), 16.30 Olbramice - Stachovice (Rýdel), Vrchy - Hájek a synové Jakubčovice B (Pobořil), Mankovice - Bílov (Mikolanda), Pustějov - Bravantice (Pargáč)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 21. kolo, 14.15 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Kobeřice (Broskevič)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 21. kolo, 14.15 GC Kopřivnice - TJ Internacionál Petrovice (Knoll)
Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 14.15 Studénka - Tichá (Žitník), Petřvald na Moravě - Trojanovice-Bystré (Pavelek), 16.30 Starý Jičín - Suchdol nad Odrou (Haluska), Kateřinice - Trojanovice I (Mastný), Příbor - Mořkov (Mareček)
Okresní soutěž dorostu, 19. kolo, 14.00 Pustějov - Kunín (Pargáč), 14.15 Štramberk - Lubina (Kontoršikov), 16.30 Lichnov - Rybí (Žáček)
Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 23. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Uničov (Viščor - Klega, Třuslo)
Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 23. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Uničov (Viščor - Klega, Třuslo)
Krajský přebor starších žáků, 21. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Městský FK Karviná B (Knoll)
Krajský přebor mladších žáků, 21. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Městský FK Karviná B
Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 19. kolo, 9.00 MSV Studénka – TJ Vítkovice-Svinov (Kontoršikov)
Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 19. kolo, 10.45 MSV Studénka – TJ Vítkovice-Svinov
Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Štramberk - Suchdol nad Odrou (Vašenda), 14.15 Hostašovice - Příbor (Malina), 14.30 Veřovice - Tísek (Rýdel), Vražné - Kateřinice (Vrábel)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 14.30 Tichá - Trojanovice-Bystré (Beseda)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 12.00 Pustějov - Bravantice (Pargáč)

NEDĚLE 9. KVĚTNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 16. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – TJ Valašské Meziříčí (Viščor)
Krajský přebor mužů, 23. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín - SK Čeladná (Chlebovský - Richtár, Kypús)
I. A třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 FC Libhošť - FC Vlčovice-Mniší (Poledník – Kuběna, Rýdel)
I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 NFC Lichnov – TJ Sokol Fryčovice (Jurajdová, Kret), TJ Sokol Kateřinice – TJ Tatra Příbor (Knoll, Žáček), FC Bílovec – TJ Sokol Starý Jičín (Němec - Třuslo, Seidler), TJ Petřvald na Moravě - TJ Odry (Malchárek, Broskevič)
Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Jeseník nad Odrou - Spálov (Kniezek, Rýdel), hřiště Mankovice, Zbyslavice - Rybí (Pavelek, Polák), Sedlnice - Trojanovice I (Bogár, Ertel)
III. třída, 19. kolo, 16.30 Bravinné - Bordovice (Burian), Hladké Životice - Jistebník nad Odrou (Kontoršikov, Baroň)
IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Veřovice B - Lubina (Žitník), Životice (Hodslavice) - Ženklava (Veselka), hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov - Žilina (Mastný), hřiště Mošnov, Tichá B - Nová Horka (Šelepa)
IV. třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 Děrné - Kravín (Mareček)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 21. kolo, 14.00 FC Bílovec - TJ Ludgeřovice (Seidler)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 21. kolo, 14.15 AFC Veřovice – TJ Sokol Skotnice (Kubánek)
Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 14.15 Jeseník nad Odrou - Spálov (Rýdel), hřiště Mankovice
Okresní soutěž dorostu, 19. kolo, 14.00 Vražné - Straník (Malina), 14.15 Sedlnice - Žilina (Ertel)
Krajský přebor starších žáků, 21. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B - TJ Nový Jičín (Burian), hřiště Velké Albrechtice
Krajský přebor mladších žáků, 21. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B - TJ Nový Jičín
Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 19. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – TJ Sokol Vřesina (Haluska)
Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 19. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – TJ Sokol Vřesina
Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Skotnice - Mořkov (Vlček), 14.30 Petřvald na Moravě - Kunín (Kubánek)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.00 Lichnov - Vlčovice-Mniší (Veselka), Libhošť - Straník (Polák), 11.00 Štramberk B - Rybí (Pešta)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.00 Slavoj Jeseník nad Odrou - Spálov (Baroň), hřiště Tatran Mankovice, 14.00 Hladké Životice - Starý Jičín (Baroň)

Autor: Jan Kešelák

7.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení