SOBOTA 14. SRPNA

I. A třída – skupina B, 2. kolo, 17.00 AFC Veřovice - SK Šenov (Poledník - Švec, Kuběna)

I. B třída – skupina D, 2. kolo, 17.00 TJ Nový Jičín B – TJ Sokol Starý Jičín (Tobola, Brabec) hřiště Hodslavice, Hájek a synové Jakubčovice – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Žáček, Kontoršikov)

Okresní přebor mužů, 2. kolo, 17.00 Tatra Příbor - Sokol Spálov, Sokol Bordovice - SK Velké Albrechtice, Kotouč Štramberk - Sokol Skotnice, FC Kopřivnice – TJ Jistebník nad Odrou

III. třída, 2. kolo, 17.00 FK Pustějov A - SK Nová Horka, TJ Petřvald na Moravě B - Sokol Kujavy, Sokol Vražné – FK Prosperita Bartošovice

IV. třída – skupina A, 2. kolo, 14.30 AFC Veřovice B - FC Vlčovice-Mniší B, 17.00 TJ Mořkov B - TJ Sokol Straník, fotbalové hřiště Životice

IV. třída – skupina B, 2. kolo, 14.00 TJ Odry B - Rozkvět Heřmanice, 17.00 Sokol Olbramice - SK Vrchy, Tatran Mankovice - SK Velké Albrechtice B, FC Kravín - FK Pustějov B, hřiště Bílovec

NEDĚLE 15. SRPNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 2. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – Slezský FC Opava B (Miko – Šumšal, Doležal)

I. A třída – skupina A, 2. kolo, 17.00 FC Bílovec – TJ Sokol Štěpánkovice (Švec - Šištík, Kuběna)

I. A třída – skupina B, 2. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Stará Bělá (Jantoš - Kaloč, Pospíšil)

I. B třída – skupina D, 2. kolo, 17.00 TJ Sokol Kateřinice - FC Kozlovice (rozhodčí Kyselý, Knoll), TJ Odry - FC Libhošť (Klement, Burian), NFC Lichnov – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Krpel, Kolarský), TJ Sokol Tichá - TJ Petřvald na Moravě (Žvak, Ostřanský)

Okresní přebor mužů, 2. kolo, 17.00 Sokol Zbyslavice - Sokol Kunín, TJ Mořkov - Sokol Trojanovice I., Sokol Sedlnice - Niva Hladké Životice

III. třída, 2. kolo, 10.15 Sokol Žilina - Sokol Rybí, 17.00 Družstevník Bravinné - TJ Trojanovice-Bystré

IV. třída – skupina A, 2. kolo, 17.00 TJ Skotnice B-Mošnov - Sokol Tichá B, hřiště Mošnov, Sokol Ženklava - Fotbal Studénka, FK Hodslavice - Sokol Hostašovice, Sokol Bernartice nad Odrou - Spartak Lubina

IV. třída – skupina B, 2. kolo, 17.00 Sokol ČOS Bravantice - FK Lubojaty, Družstevník Děrné - Fotbal Fulnek