SOBOTA 24. ZÁŘÍ

I. A třída skupina B, 8. kolo, 16.00 AFC Veřovice TJ Sokol Stará Bělá (Hubert - Tabášek, Bartoš), TJ Petřvald na Moravě - SK Šenov (Podracký - Kuběna, Tomšík)

I. B třída skupina D, 8. kolo, 16.00 TJ Tatran Jakubčovice TJ Sokol Fryčovice (Valošek, Ondračka), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou TJ Sokol Starý Jičín (Plevza - Žvak, Brabec), FK Nový Jičín B TJ Sokol Tichá (Chýlek, Kolarský) hřiště Hodslavice

OP mužů, 8. kolo, 16.00 Bartošovice - Hladké Životice, Velké Albrechtice Sedlnice, Trojanovice I - Jistebník nad Odrou, Příbor Stachovice

III. třída, 8. kolo, 16.00 Vražné Fulnek, Nová Horka Studénka, Trojanovice-Bystré Pustějov

IV. třída skupina A, 8. kolo, 10.00 Lubina Ženklava, 16.00 Vlčovice-Mniší B - Mořkov B, Hostašovice - Tichá B

IV. třída skupina B, 8. kolo, 13.30 V. Albrechtice B Olbramice, 16.00 Odry B Děrné, Kravín - Vrchy (hř. Bílovec), Mankovice Heřmanice, Bravantice - Pustějov B

MS divize dorostu U19 skupina E, 8. kolo, 10.15 FK Nový Jičín - 1. FC Přerov (Adamec Orálek, Závodný)

MS divize dorostu U17 skupina E, 8. kolo, 12.30 FK Nový Jičín - 1. FC Přerov (Orálek - Adamec, Závodný)

KP staršího dorostu, 8. kolo, 10.00 Sokol Skotnice - TJ Ludgeřovice (Třuslo)

KP mladšího dorostu, 8. kolo, 12.15 Sokol Skotnice - TJ Ludgeřovice

KS staršího dorostu skupina A, 8. kolo, 13.45 TJ Odry - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Dresler)

KS staršího dorostu skupina B, 8. kolo, 13.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou TJ Sokol Stará Bělá (Brabec), TJ Petřvald na Moravě SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm (Tomšík)

OP dorostu, 8. kolo, 13.30 TJ Sokol Trojanovice I Fotbal Studénka, 13.45 Kotouč Štramberk FC Libhošť, 16.00 NFC Lichnov Sokol Kunín

KP mladších žáků, 8. kolo, 12.30 TJ Tatran Jakubčovice FC IRP Český Těšín

KP starších žáků, 8. kolo, 14.00 TJ Tatran Jakubčovice FC IRP Český Těšín (Tobola)

KS mladších žáků skupina B, 8. kolo, 12.30 TJ Sokol Vřesina - TJ Heřmanice

KS starších žáků skupina B, 8. kolo, 14.00 TJ Sokol Vřesina - TJ Heřmanice (Herda)

OP starších žáků, 8. kolo, 10.00 Štramberk - Starý Jičín, 14.00 Příbor Libhošť

OS starších žáků skupina A, 8. kolo, 13.45 Trojanovice-Bystré Tichá

OS starších žáků skupina B, 8. kolo, 14.00 Vražné - Hladké Životice, Bravantice Pustějov

NEDĚLE 25. ZÁŘÍ

MS divize mužů skupina E, 8. kolo, 16.00 FK Nový Jičín FK Slavia Orlová-Lutyně (Viščor Záloha, Mikeska)

MS divize žen - skupina A, 6. kolo, 10.00 AFC Veřovice TJ Sokol Trojanovice I. (Kneisl L.), 15.00 Spartak Lubina ČSAD Havířov (Kypr), 16.00 Fotbal Studénka Kotouč Štramberk (Nesrsta)

KP mužů, 8. kolo, 16.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm TJ Sokol Jakartovice (Futerko - Kaloč, Streit)

I. B třída skupina D, 8. kolo, 16.00 TJ Odry FK Staříč (Břežný, Vrťo), FC Vlčovice-Mniší FC Kopřivnice (Tobola, Brabec), TJ Sokol Kateřinice - FC Libhošť (Klečacký, Ostřanský), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou - NFC Lichnov (Třuslo, Kret)

OP mužů, 8. kolo, 16.00 Zbyslavice Kunín, Mořkov Skotnice

III. třída, 8. kolo, 10.15 Žilina Bravinné, 16.00 Tísek - Petřvald na Moravě B, Rybí Spálov

IV. třída skupina A, 8. kolo, 16.00 Veřovice B Hodslavice, Straník - Skotnice B-Mošnov, Bernartice nad Odrou - Bartošovice B

IV. třída skupina B, 8. kolo, 16.00 Lubojaty Kujavy

OP dorostu, 8. kolo, 13.00 Vražné Kateřinice, 13.45 Rybí Spálov, Mořkov Tichá, 16.00 Starý Jičín Pustějov

KP starších žáků, 8. kolo, 9.00 TJ Odry TJ Jiskra Rýmařov (Hrňa), FK Nový Jičín - Slavia Opava (Orálek), 12.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FC Ostrava-Jih (Haluska)

KP mladších žáků, 8. kolo, 10.45 TJ Odry TJ Jiskra Rýmařov, FK Nový Jičín - Slavia Opava, 13.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FC Ostrava-Jih

OP starších žáků, 8. kolo, 10.00 Kateřinice Kunín, 13.45 Studénka Fulnek, 14.00 Veřovice - Suchdol nad Odrou

OS starších žáků skupina A, 8. kolo, 10.00 Mořkov Lichnov, 13.45 Straník Sedlnice, 14.00 Ženklava Rybí, Vlčovice-Mniší - Petřvald na Moravě

OS starších žáků skupina B, 8. kolo, 10.00 Bartošovice Děrné, 13.30 Jeseník nad Odrou - Jistebník nad Odrou

OP mladších žáků, 4. kolo, 10.00 Zbyslavice - Bernartice nad Odrou