SOBOTA 22. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize žen skupina A, 10. kolo, 12.15 Slavia Stachovice FC IRP Český Těšín (Mojžíš)

I. A třída skupina B, 12. kolo, 14.30 TJ Petřvald na Moravě - SK Čeladná (Levinger - Fanc, Pavlásek)

I. B třída skupina D, 12. kolo, 14:30 TJ Tatran Jakubčovice TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Porubek - Migota, Tobola), TJ Sokol Kateřinice TJ Sokol Fryčovice (Kielar, Černoevič), FK Nový Jičín B TJ Sokol Starý Jičín (Kypús, Byrtus) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.30 Bartošovice - Velké Albrechtice, Trojanovice I Zbyslavice, Štramberk - Hladké Životice, Příbor Sedlnice, Stachovice - Jistebník nad Odrou, Skotnice Bordovice

III. třída, 12. kolo, 14.30 Vražné Rybí, Tísek - Nová Horka, Fulnek Žilina, Studénka Bravinné

IV. třída skupina A, 12. kolo, 14.30 Bernartice nad Odrou Hodslavice, Lubina Hostašovice, Mořkov B - Tichá B (hřiště Životice)

IV. třída skupina B, 12. kolo, 14.30 Velké Albrechtice B Kravín, Odry B Lubojaty, Olbramice Mankovice, Pustějov B Vrchy

Moravskoslezská divize dorostu U19 skupina E, 12. kolo, 10.15 FK Nový Jičín TJ Valašské Meziříčí (Cieslar Krba, Bureš)

Moravskoslezská divize dorostu U17 skupina E, 12. kolo, 12.30 FK Nový Jičín TJ Valašské Meziříčí (Krba Cieslar, Bureš)

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 12. kolo, 10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm TJ Depos Horní Suchá (Haluska), 11.00 FK Bohumín Fotbal Fulnek (Nemec), 12.15 TJ Petřvald na Moravě TJ Petřvald u Karviné (Pavlásek)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 12.00 Trojanovice I Lichnov, Pustějov Studénka, Tichá Libhošť, 12.15 Štramberk Spálov

Moravskoslezská liga žáků U13 skupina Sever, 12. kolo, 10.00 ŠSK IR Progres Bílovec 1. HFK Olomouc (Adamec, Dresler)

Moravskoslezská liga žáků U123 skupina Sever, 12. kolo, 11.30 ŠSK IR Progres Bílovec 1. HFK Olomouc (Adamec, Dresler)

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo, 11.00 TJ Tatran Jakubčovice SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo, 12.30 TJ Tatran Jakubčovice SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm (Tobola)

Krajská soutěž mladších žáků skupina B, 12. kolo, 11.00 TJ Sokol Vřesina Slavia Třebovice

Krajská soutěž starších žáků skupina B, 12. kolo, 12.30 TJ Sokol Vřesina Slavia Třebovice (Kubáček)

Okresní přebor starších žáků, 4. kolo, 10.00 Fulnek Kunín, Suchdol nad Odrou Libhošť, Štramberk Kateřinice, 12.30 Studénka Příbor

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 4. kolo, 12.30 Ženklava Sedlnice

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 4. kolo, 12.30 Vražné Spálov


NEDĚLE 23. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 12. kolo, 14.30 FK Nový Jičín - TJ Valašské Meziříčí (Klíma Caletka, Vedral)

Moravskoslezská divize žen skupina A, 10. kolo, 15.00 Spartak Lubina Fotbal Studénka (Priesol)

Krajský přebor mužů, 12. kolo, 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm SK Moravan Oldřišov (Osička - Ochodek, Kaloč)

I. A třída skupina A, 12. kolo, 14.30 FC Bílovec TJ Sokol Štěpánkovice (Slaný - Křenek, Tabášek)

I. B třída skupina B, 12. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina - TJ Klimkovice (Kyselý, Kubánek)

I. B třída skupina D, 12. kolo, 14:30 FC Vlčovice-Mniší - TJ Odry (Brabec, Tisovský), TJ Jeseník nad Odrou - FK Staříč (Ondračka, Kubáček), TJ Sokol Tichá - FC Kopřivnice (Třuslo, Kret), NFC Lichnov - FC Libhošť (Chýlek, Kolarský)

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.30 Mořkov Kunín

III. třída, 12. kolo, 14.30 Petřvald na Moravě B - Trojanovice-Bystré, Spálov Pustějov

IV. třída skupina A, 12. kolo, 14.30 Veřovice B - Vlčovice-Mniší B, Ženklava Straník, Skotnice B-Mošnov - Bartošovice B (hřiště Mošnov)

IV. třída skupina B, 12. kolo, 14.30 Děrné Bravantice, Kujavy Heřmanice

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 12. kolo, 12.00 FC Bílovec TJ Sokol Hrabová (Tabášek), 12.15 TJ Sokol Vřesina FK Avízo Město Albrechtice (Fanc)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 12.15 Rybí Vražné, Mořkov Kunín, 14.30 Starý Jičín Kateřinice

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo, 9.00 FK Nový Jičín - FC Ostrava- Jih (Hrňa)

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo, 10.45 FK Nový Jičín - FC Ostrava- Jih

Okresní přebor starších žáků, 4. kolo, 12.30 Veřovice - Starý Jičín

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 4. kolo, 10.00 Rybí Tichá, Mořkov Straník, 12.30 Petřvald na Moravě Lichnov, Vlčovice-Mniší - Trojanovice-Bystré

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 4. kolo, 10.00 Prosperita Bartošovice Bravantice, 12.00 Děrné - Jistebník nad Odrou, Hladké Životice Pustějov

Okresní přebor mladších žáků, 9. kolo, 13.00 Bernartice nad Odrou - Starý Jičín