SOBOTA 5. LISTOPADU

I. A třída – skupina B, 2. kolo, 14.00 AFC Veřovice - TJ Petřvald na Moravě (Žurek - Moravec, Šnek)

I. B třída – skupina D, 2. kolo, 14.00 TJ Tatran Jakubčovice - FC Kopřivnice (Polák, Orálek), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Brabec - Rýdel, Tomšík), FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Kateřinice (Černoevič, Krpel)

Okresní přebor mužů, 14. kolo, 14.00 SK Velké Albrechtice - Kotouč Štramberk, Sokol Kunín – Slavia Stachovice

Krajský přebor staršího dorostu, 2. kolo, 10.00 Sokol Skotnice - FC Ostrava-Jih (Bartoš)

Krajský přebor mladšího dorostu, 2. kolo, 12.15 Sokol Skotnice - FC Ostrava-Jih

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 2. kolo, 11.45 TJ Odry - TJ Olympia Bruntál (Krba)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 2. kolo, 11.30 Fotbal Fulnek - SK Stonava (Dresler), 11.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - TJ Petřvald na Moravě (Tomšík)

Okresní přebor dorostu, 14. kolo, 10.00 Sokol Kateřinice - Sokol Tichá, 11.30 Fotbal Studénka – FC Libhošť, 11.45 Sokol Kunín - FK Pustějov, 14.00 Sokol Spálov - Soko Starý Jičín

Moravskoslezská liga žáků U-13 – skupina Sever, 14. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FC Baník Ostrava (Priesol, Haluska)

Moravskoslezská liga žáků U-12 – skupina Sever, 14. kolo, 11.30 ŠSK IR-Progres Bílovec – FC Baník Ostrava (Priesol, Haluska)

Krajský přebor mladších žáků, 2. kolo, 10.30 TJ Tatran Jakubčovice - FC Kopřivnice

Krajský přebor starších žáků, 2. kolo, 12.00 TJ Tatran Jakubčovice - FC Kopřivnice (Seidler)

NEDĚLE 6. LISTOPADU

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 14. kolo, 14.00 FK Nový Jičín – FC TVD Slavičín (Nesrsta – Lalík, Stodůlka)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 12. kolo, 14.00 Slavia Stachovice – TJ Sokol Trojanovice I. (Vojkovský)

I. B třída – skupina D, 2. kolo, 14.00 TJ Sokol Starý Jičín - FC Libhošť (Valošek, Třuslo), TJ Odry - FK Nový Jičín B (Malchárek, Vrťo)

Okresní přebor mužů, 14. kolo, 14.00 Prosperita Bartošovice - Sokol Trojanovice I., Sokol Zbyslavice - TJ Mořkov, Niva Hladké Životice - Primus Příbor, Sokol Sedlnice - Sokol Skotnice, TJ Jistebník nad Odrou - Sokol Bordovice

Okresní přebor dorostu, 1. kolo, 11.00 FC Libhošť - Fotbal Studénka (Vlček), 14. kolo, 14. kolo, 11.45 Sokol Rybí - Sokol Trojanovice I., 14.00 Sokol Vražné - Kotouč Štramberk, NFC Lichnov - TJ Mořkov

Krajský přebor starších žáků, 2. kolo, 9.00 TJ Odry - FK Nový Jičín (Kyselý), 10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov (Žáček)

Krajský přebor mladších žáků, 2. kolo, 10.45 TJ Odry - FK Nový Jičín, 11.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 12.00 TJ Jistebník nad Odrou - Sokol Spálov (Vrána)