SOBOTA 12. LISTOPADU

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 16. kolo, 13.30 FK Nový Jičín - Sokol Lískovec (Cieslar Viščor, Mikeska)

I. A třída skupina B, 1. kolo, 13.30 TJ Petřvald na Moravě TJ Smilovice (Selník - Broskevič, Bartoš)

I. B třída skupina D, 1. kolo, 13.30 FK Nový Jičín B TJ Sokol Fryčovice (Picmaus, Kret) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 15. kolo, 13.30 TJ Jistebník nad Odrou FK Prosperita Bartošovice, TJ Sokol Bordovice TJ Sokol Sedlnice, TJ Sokol Skotnice TJ Sokol Kunín, TJ Slavia Stachovice TJ Niva Hladké Životice, FK Primus Příbor TJ Sokol Zbyslavice, TJ Kotouč Štramberk TJ Sokol Trojanovice I.

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 1. kolo, 11.00 TJ Sokol Vřesina - FC Slavoj Bruntál-Staré město (Vrťo)

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 1. kolo, 10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm TJ Sokol Stará Bělá (Haluska), 11.15 TJ Petřvald na Moravě - TJ Internacionál Petrovice (Bartoš)

Okresní přebor dorostu, 15. kolo, 11.00 Fotbal Studénka TJ Sokol Rybí, TJ Sokol Tichá TJ Sokol Kunín, FK Pustějov TJ Sokol Spálov, 11.15 TJ Kotouč Štramberk TJ Sokol Trojanovice I., 13.30 TJ Sokol Starý Jičín - NFC Lichnov


NEDĚLE 13. LISTOPADU

Krajský přebor mužů, 15. kolo, 13.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - TJ Janovice (Vítek - Ochodek, Bělunek)

I. A třída skupina A, 1. kolo, 13.30 FC Bílovec TJ Sokol Kobeřice (Novák - Podracký, Beran)

I. B třída skupina B, 1. kolo, 14.00 TJ Sokol Vřesina TJ Darkovice (Hrňa, Rýdel)

I. B třída skupina D, 1. kolo, 13.30 TJ Sokol Kateřinice TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Tobola, Žáček), TJ Sokol Tichá FK Staříč (Břežný, Havlík), NFC Lichnov TJ Sokol Starý Jičín (Ondračka - Kret, Levinger), FC Libhošť FC Kopřivnice (Kubáček, Malchárek)

Okresní přebor mužů, 15. kolo, 13.30 TJ Mořkov SK Velké Albrechtice

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 1. kolo, 11.00 FC Bílovec TJ Spartak Budišov nad Budišovkou (Beran)

Okresní přebor dorostu, 15. kolo, 11.00 FC Libhošť TJ Sokol Kateřinice, 11.15 TJ Mořkov TJ Sokol Vražné