Bordovičti postavili oslavy doslova ve fotbalovém duchu. K vidění byla tři turnajová utkání hraná na 2 krát 30 minut, samostatným zápasem bylo utkání starých gard Bordovice – Veřovice. „Přestože zápas ovládly celkem jednoznačně Veřovice, vítězi se stali jistě všichni zúčastnění," uvedl současný trenér mužstva TJ Sokol Bordovice Radúz Rek s tím, že v dresu Bordovic se dokonce objevil sedmašedesátiletý Pavel Londa, který byl v roce 1963 jedním z aktivních hráčů vznikajícího oddílu kopané v Bordovicích. Utkání skončilo výsledkem 3:0 ve prospěch Veřovic.

Miniturnaj sehrála mužstva Sokol Bordovice, AFC Veřovice a SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm. V prvním utkání podlehly Bordovice Frenštátu 2:3, když domácí v závěrečných deseti minutách přišli o vedení 2:0. Druhý zápas Bordovice - Veřovice skončil konečným skórem 2:2, když domácí obdrželi vyrovnávací branku opět v poslední minutě.

Závěrečné utkání Frenštát - Veřovice se tak stalo malým finále. Zápas oba celky pojaly poměrně prestižně a nedarovaly si nic zadarmo. Oba týmy hráli koncentrovaně a důsledně v obraně, což vyústilo ke vstřelení jediné branky. To se podařilo Frenštátským, kteří tak potvrdili roli favorita turnaje. Sokol Bordovice skončil díky lepšímu skóre na místě druhém a AFC Veřovice obsadily třetí místo.

„Všechny týmy předváděly pohledný fotbal a bavily svými výkony přítomné fanoušky. Tahákem pro přítomné diváky byl jistě bordovský hráč s číslem čtrnáct, v němž mnozí totiž poznali útočník Floridy Panthers Tomáše Fleischmanna. Ten často předváděl, že není mistrem jen na ledové ploše. Rádi bychom Tomášovi touto cestou ještě jednou poděkovali, že přijal naše pozvání a zatraktivnil tak obě naše utkání," uzavřel Radúz Rek.