Moravskoslezská liga

2. kolo: FC Elseremo Brumov - FC Vysočina Jihlava 1:3, Ocmanice - FK Olomouc 3:2, Spartak Lubina - Lokomotiva Brno-Horní Heršpice 1:0, FC Zbrojovka Brno B - FC Nesyt Hodonín 4:0, Fotbalový klub Holešovské holky - Slovan Ostrava 6:1, TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Přerov 0:2 (0:1)

Los 3. kola, sobota 4. září, 11.00 FC Vysočina Jihlava – Ocmanice, 16.00 FK Olomouc – Spartak Lubina, 16.30 FC Nesyt Hodonín - Fotbalový klub Holešovské holky, neděle 5. září, 11.00 Slovan Ostrava – TJ Valašské Meziříčí, 14.00 1. FC Přerov – FC Elseremo Brumov, 16.30 Lokomotiva Brno-Horní Heršpice - FC Zbrojovka Brno B

1. FK Holešovské holky 1 1 0 0 6:1 3 (0)
2. FC Zbrojovka Brno 1 1 0 0 4:0 3 (0)
3. FC Vysočina Jihlava 1 1 0 0 3:1 3 (3)
4. 1.FC Přerov 1 1 0 0 2:0 3 (3)
5. Spartak Lubina 1 1 0 0 1:0 3 (0)
6. Ocmanice 1 1 0 0 3:2 3 (0)
7. Lokomotiva Brno-H. Heršpice 1 0 0 1 0:1 0 (0)
8. FK Olomouc 1 0 0 1 2:3 0 (0)
9. Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0:2 0 (-3)
10. FC Elseremo Brumov 1 0 0 1 1:3 0 (-3)
11. FC Nesyt Hodonín 1 0 0 1 0:4 0 (0)
12. Slovan Ostrava 1 0 0 1 1:6 0 (0)

Moravskoslezská divize, skupina A

2. kolo: TJ Valašské Meziříčí B - SK Brušperk 1:0, FC IRP Český Těšín - Olympia Bruntál 0:2, AFC Veřovice – Comfort Dobratice 2:4, TJ Sokol Trojanovice I – TJ Kotouč Štramberk 0:2, ČSAD Havířov - FC Vítkovice 1:0, Fotbal Studénka – Slavia Stachovice 0:5

Los 3. kola, sobota 4. září, 14.00 Olympia Bruntál – TJ Valašské Meziříčí B, 14.45 Slavia Stachovice – ČSAD Havířov, 16.30 Comfort Dobratice – FC IRP Český Těšín, neděle 5. září, 14.00 TJ kotouč Štramberk – AFC Veřovice, 15.00 SK Brušperk – Fotbal Studénka, 16.30 FC Vítkovice – TJ Sokol Trojanovice I.

1. Olympia Bruntál 2 2 0 0 15:1 6 (3)
2. Comfort Dobratice 2 2 0 0 15:3 6 (3)
3. ČSAD Havířov 2 2 0 0 7:0 6 (3)
4. Valašské Meziříčí 2 1 1 0 4:3 4 (-2)
5. FC Vítkovice 2 1 0 1 4:1 3 (0)
6. Slavia Stachovice 2 1 0 1 5:4 3 (3)
7. Kotouč Štramberk 2 1 0 1 2:6 3 (0)
8. SK Brušperk 2 0 1 1 1:2 1 (-2)
9. FC IRP Český Těšín 2 0 1 1 1:3 1 (-2)
10. Fotbal Studénka 2 0 1 1 3:8 1 (-2)
11. Sokol Trojanovice I. 2 0 0 2 1:13 0 (-3)
12. AFC Veřovice 2 0 0 2 3:17 0 (-3)