Moravskoslezská liga žen

14. kolo: FC Zbrojovka Brno B - Lokomotiva Brno-Horní Heršpice 1:1, TJ Valašské Meziříčí - Slovan Ostrava 5:0, Ocmanice – FC Vysočina Jihlava 0:0, Fotbalový klub Holešovské holky – FC Nesyt Hodonín 1:3, Spartak Lubina - FK Olomouc 2:4, FC Elseremo Brumov – 1. FC Přerov 1:1

Los 15. kola: sobota 16. dubna, 11.00 FC Vysočina Jihlava – Spartak Lubina, 13.00 Slovan Ostrava – 1. FC Přerov, 16.00 FC Nesyt Hodonín – TJ Valašské Meziříčí, neděle 17. dubna 11.00 Ocmanice – FC Elseremo Brumov, 16.00 FK Olomouc - FC Zbrojovka Brno B, 16.30 Lokomotiva Brno-Horní Heršpice - Fotbalový klub Holešovské holky

1. FC Vysočina Jihlava 13 10 2 1 35:7 32 (14)
2. FC Zbrojovka Brno B 13 9 3 1 47:10 30 (12)
3. FC Nesyt Hodonín 13 8 2 3 40:19 26 (5)
4. FK Holešovské holky 13 7 4 2 30:11 25 (7)
5. Ocmanice 13 6 5 2 22:14 23 (5)
6. 1.FC Přerov 13 6 2 5 20:29 20 (-1)
7. Slovan Ostrava 13 5 2 6 22:35 17 (-4)
8. Valašské Meziříčí 13 5 0 8 21:31 15 (-6)
9. FK Olomouc 13 4 0 9 20:41 12 (-9)
10. Loko Brno - H. Heršpice 13 3 2 8 17:28 11 (-10)
11. Spartak Lubina 13 2 1 10 10:37 7 (-11)
12. FC Elseremo Brumov 13 1 1 11 13:35 4 (-14)

Moravskoslezská divize žen – skupina A

14. kolo: FC IRP Český Těšín - Comfort Dobratice 1:3, Sokol Trojanovice I. - FC Vítkovice 0:4, Fotbal Studénka - SK Brušperk 0:2, AFC Veřovice - Kotouč Štramberk 1:1, TJ Valašské Meziříčí B - Olympia Bruntál 0:11, ČSAD Havířov - Slavia Stachovice 6:0

Los 15. kola: sobota 16. dubna, 13.30 Comfort Dobratice – TJ Valašské Meziříčí B, 13.45 Slavia Stachovice – Sokol Trojanovice I., 14.00 Olympia Bruntál – SK Brušperk, neděle 17. dubna, 12.30 ČSAD Havířov – Fotbal Studénka, 14.00 Kotouč Štramberk – FC IRP Český Těšín, 14.30 FC Vítkovice – AFC Veřovice

1. Olympia Bruntál 13 12 1 0 91:5 37 (16)
2. TJ Dobratice 13 12 0 1 61:10 36 (15)
3. ČSAD Havířov 13 11 0 2 54:8 33 (15)
4. FC Vítkovice 13 9 0 4 55:13 27 (6)
5. Kotouč Štramberk 13 5 2 6 33:28 17 (-4)
6. Slavia Stachovice 13 5 2 6 27:23 17 (-1)
7. AFC Veřovice 13 5 2 6 29:35 17 (-1)
8. FC IRP Český Těšín 13 5 1 7 30:23 16 (-2)
9. SK Brušperk 13 4 1 8 26:49 13 (-8)
10. Sokol Trojanovice I. 13 3 1 9 16:58 10 (-8)
11. Valašské Meziříčí B 13 1 1 11 7:92 4 (-17)
12. Fotbal Studénka 13 0 1 12 6:91 1 (-17)