O změnách nejen ve vedení lichnovského fotbalu se šuškalo již na konci uplynulé sezony. V červnu došlo ke změně na postu prezidenta klubu, když Dušana Tichavského vystřídal Jiří Holub. Následně opustil lavičku i trenér Svatopluk Chrobák, který patřil k ikonám mužstva. Kopačky na hřebík navíc údajně pověsili dva Petrové, Freisler a Tichavský.

Zpět do nižší rakouské soutěže zamířil kanonýr Radim Šudák, a spolu s ním putoval k sousedům i obránce Radim Babinec. Další z útočníků, Lukáš Dědík, se zase vrátil do mateřského TJ Nový Jičín. A v trestu budou pro začátek nového soutěžního ročníku krajského přeboru Klečacký s Musilem. „Kvalita a výkonnost současného hráčského kádru, tréninková morálka, přístup k tréninkům a herní projev v mistrovských utkáních neskýtá záruku bojovat o udržení v soutěži,“ poukázal na současnou situaci na neoficiálních internetových stránkách klubu Chrobák.

Kdo povede lichnovské fotbalisty do mistrovských utkání, nechce klub v současné době zveřejnit. „Trenér Chrobák skončil. To je vše co mohu nyní potvrdit,“ řekl člen výboru Milan Tichavský s tím, že vedení oddílu dělá vše proto, aby mužstvo mohlo za dva týdny začít hrát pátou nejvyšší soutěž v zemi. O hráčích, kteří měli skončit s kopanou nebo odejít jinam, se ale nechtěl bavit. „Odchody Šudáka nebo Babince, či konec Freislera s Tichavským vám nepotvrdím ani nevyvrátím. Teď k tomu prostě nebudu nic říkat,“ dodal Tichavský.