NFC Lichnov – TJ Sokol Kobeřice 2:1 (1:1)

Seznamovací střelu zápasu si připravil domácí obránce Klečacký, ovšem nezamířil dobře. O poznání lépe se vedlo hostujícímu Petru Stuchlíkovi, jehož dalekonosná střela minula domácí branku jen o kousíček. První opravdu gólovou šanci měl lichnovský brankář hrající na pravé straně zálohy František Musil, ovšem zblízka nedokázal přehodit kobeřického brankáře Skupeně.V 18. minutě vlétl po přihrávce od Šudáka do šestnáctky lichnovský Mojmír Kahánek a lehkou střelou trefil tyčku hostující branky. Dědík, ke kterému se balon odrazil, už vystřelit nedokázal. Gólu se diváci dočkali po 26. minutách hry, kdy střílený centr Klečackého přizvedl pod horní tyč kapitán Lichnova Freisler.

Hned v úvodu druhé půle se dostal až před brankáře Skupeně Dědík, ale brankář Kobeřic dokázal střelu zlikvidovat. Hosté byli blízko vyrovnání v 54. minutě, kdy zkušený Harazim přiťukl v šestnáctce balon Miroslavu Hanzlíkovi, ovšem hostující záložník se dostal příliš blízko brankáři Polomskému a nedokázal balon přizvednout. Šance zůstala nevyužita, ovšem nebyla zdaleka poslední. Kobeřice převzaly otěže zápasu a k nelibosti diváků diktovaly tempo hry. Své šance ale trestuhodně zahazovaly. V 55. minutě byl v čisté příležitosti vystřídavší Mrovec, ale místo střely začal v šestnáctce nepochopitelně kličkovat a šanci zmařil. To Hanzlík o pár vteřin později už střílel velmi pohotově, ovšem zasáhl jen velmi dobře domácí gólman. V 77. minutě se domácí odhodlali k rychlému brejku. Šudák prokázal dobrý tah na branku a nachystal Benešovi gólovou příležitost. Ten vypálil pohotově, ale jen do břevna. Osm minut před koncem stihl domácí trest za pasivitu. přihrávku Petra Stuchlíka zužitkoval střelou do prázdné branky Mrovec. Zápas by skončil zřejmě spravedlivou remízou, nebýt chytrosti domácího špílmachra Freislera. Rohový kop v 87. minutě zatočil s pomocí větru k zadní tyči a Skupeň na balon, padající do branky, nedosáhl.

Branky: 26. a 87. Freisler – 82. Mrovec, ŽK: Freisler, Neckář – Rybenský, Mrovec, J. Stuchlík, M. Hanzlík, rozhodčí: Slaný – Rygel, Huf, diváci: 195

Lichnov: Polomský – Klečacký (46. Pleskot), Neckář, Babinec, Vaverka – Musil, Freisler, Beneš, M. Kahánek – Šudák, Dědík (90. Matúš). Trenér Svatopluk Chrobák

Kobeřice: Skupeň – Buchta, Janík, Bitomský, Konečný (46. Rybenský) – M. Hanzlík, Harazim, Hlavenka, J. Stuchlík – Čujek (39. Mrovec), P. Stuchlík. Trenér Valter Teuer

Další výsledky SYNOT TIP Krajského přeboru, 24. kolo: Poruba - Bruntál 4:1 (0:0), Svatonský, Voznica, Horák, Chrenko - Rubíček, 150 diváků. Čeladná - Bohuslavice 1:3 (0:2), Cuper - Buhla, Kretek, Dihel, 110 diváků. Staré Město - Háj ve Slezsku 2:3 (1:2), Švajda 2 - Janíček, Matěj, Kostka, 120 diváků. V. Hoštice - Krnov 2:1 (1:0), T. Vožník 2 - Satke, 60 diváků. Petřkovice - Vratimov 1:4 (1:1), Pietras - Nováček 2, Sklenička 2, 140 diváků. P. Polom - Havířov 1:1 (0:1), Zima - Miczka, 210 diváků. Bohumín - Frýdlant n. O. 1:0 (0:0), Kempný (pen.), 400 diváků.