TJ EPO Frenštát p. R. - FK AVÍZO M. Albrechtice 4:1 (0:1)

Hráči se ještě pořádně ani neseznámili s terénem, a už se měnilo skóre. V osmé minutě kopal hostující Bartoníček roh, který v šestnáctce posunul hlavou Helštýn. Míč tak doputoval až ke Kadlčíkovi, který s přehledem otevřel skóre. Srovnat mohl Daniel Petr, který netrefil ideálně přesný centr Bohuslava Škopka.

Vše podstatné se stalo ve druhé půli, kterou předznamenala silná průtrž mračen. Ofenzivní hru Frenštátu přišel oživit Košelík. Vyrovnání zařídil v 56. minutě Škopek. Stejný hráč o čtyři minuty později zatáhl po pravé a přesně přihrál Košelíkovi, který nemohl minout. V 71. minutě srazila obrana Města Albrechtic ve vápně rychlonohého Košelíka a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten proměnil Čerňák. Závěr patřil opět Košelíkovi, který dostal přesnou přihrávku od Čerňáka, položil si brankáře a do prázdné uzavřel skóre.

Branky: 56. B. Škopek, 60. a 87. Radim Košelík, 71. Čerňák (penalta) - 8. Kadlčík, ŽK: D. Molnár - Kadlčík, rozhodčí: Picmaus - Šrut, Pala, diváků: 170

Frenštát p. R.: Sváček - Sládeček, Prokeš, René Kovařík, Petrželka (46. Zeman) - Žídek, Čerňák, B. Škopek (87. Žídek), D. Molnár - Šimek (46. Radim Košelík), D. Petr. Trenér Marián Bedrich

Město Albrechtice: Řehulka -Daříček, Cverna, Helštýn, Kadlčík -Sostřonek, Pliska, Bartoníček, Vaněk (71. Němeček) - Jašek, Bartoš. Trenér Lubomír Adler

 

Bedrich: Splnili jsme cíl

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - Po utkání Frenštátu pod Radhoštěm s Městem Albrechtice přiznal frenštátský kouč Marián Bedrich, že v poločase nebyl spokojený. To ale neplatilo o části druhé.

„Bylo to vítězství vůle, protože terén byl opravdu hodně těžký,“ přiznal trenér Frenštátu pod Radhoštěm a pokračoval: „Trvalo nám celý poločas, než jsme přešli z kombinačního fotbalu, na který jsme zvyklí, na silový.“

Druhá půle byla pravým opakem. „Druhý poločas jsme šli na hřiště s tím, že to nebude připomínat žádnou stavěčku, ale bude to o tom, kdo koho přetlačí. Ale musím přiznat, že v poločase ve mně byla malá dušička,“ pokračoval kouč.

Nakonec se mu povedlo střídání, když do druhé půle poslal na trávník Radima Košelíka, který dal dvě branky, a za faul na něj se kopala penalta. „Byla na něm vidět obrovská motivace. Mu to vyšlo a tím pádem i nám,“ usmíval se Bedrich.

„Celkově tak můžeme být spokojení, protože jsme splnili cíl, který jsme si dali, a to být od Napajedel třikrát úspěšní. Stále jsme ještě mínus dva a rádi bychom ještě něco umazali,“ uzavřel Bedrich.