Šudák hattrickem sestřelil Čeladnou

LICHNOV - Gól rychlonohého Jaroslava Čapky z první minuty odstartoval doposud nejpovedenější utkání NFC Lichnov v jarní části Krajského přeboru. Svěřenci Svatopluka Chrobáka porazila Čeladnou především třemi góly Radima Šudáka vysoko 4:1.

19.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

Perličkou utkání bylo bezpochyby nasazení druhého brankáře Lichnova Františka Musila na post defenzivního záložníka.

NFC Lichnov – SK Čeladná 4:1 (2:0) Po úvodním gólů, jehož Čapka dosáhl netradičně hlavou, přidal druhou branku už v 7. minutě Šudák. Hosté poprvé zahrozili střelou z osmnácti metrů, kterou trefili tyčku Polomského branky. „Také my jsme se dostávali do tutovek, ale Beneš se dvakrát netrefil z výhodné pozice,“ dodal Chrobák.

V 58. minutě po faulu Polomského nařídil sudí Osička proti domácím pokutový kop a Zouhar tak snadno snížil. V samotném závěru se prosadil Šudák potřetí a završil svůj střelecký koncert. „Bylo to důležité a zasloužené vítězství,“ uzavřel lichnovský trenér.

Góly: 1. J. Čapka, 7., 67. a 87. Šudák – 58 (pen.). Zouhar. Rozhodčí: Osička – Bátrla, Mojžíš.

Lichnov: Polomský – Kahánek, Babinec, Freisler, Klečacký – Beneš, Musil, Neckář, J. Čapka (90. Nohel) – Tichavský (72. Martinák), Šudák. Trenér Svatopluk Chrobák

19.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté Kopřivnice (v tmavém) byli na Slovácku blízko překvapení, ale ve třetí třetině pětkrát inkasovali a domů se tak vraceli s porážku 3:6.

Kopřivnice měla zaděláno na body. V Hodoníně však nezvládla třetí třetinu

Novojičínský forvard Robin Gebauer potvrdil svoji parádní formu i v Opavě, kde třemi body řídil vítězství 4:2. Foto:

Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně

Ostrava se vykašlala na horníky. Stydí se vedení města za jeho minulost?

/ANKETA, FOTOGALERIE/ Tohle si vedení města v čele s primátorem Tomášem Macurou za rámeček nedá. Ostrava odmítá největší hornickou slávu v Česku. Vzkaz z magistrátu zní jasně: Máme jiné priority!

Bývalý reprezentant Kobylík skončil na lavičce Frenštátu

/ROZHOVOR/ Hrál v Německu, Francii, Rakousku či Polsku. Získal titul mistra Slovenska a především má doma zlatou z mistrovství Evropy do 21 let, kde byl součástí jednoho týmu s Petrem Čechem či Milanem Barošem.

Vylekaný chmaták a rosomáci pobláznění sněhem: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 17. ledna 2018.

V Beskydech vaří pivo pro ženy: kouzlo vídeňského sladu v mramorové láhvi

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ „Pivo chceme pozvednout na úroveň šampaňského,“ říká zakladatelka ženského moku a majitelka značky Aurosa Martina Šmírová.