Perličkou utkání bylo bezpochyby nasazení druhého brankáře Lichnova Františka Musila na post defenzivního záložníka.

NFC Lichnov – SK Čeladná 4:1 (2:0) Po úvodním gólů, jehož Čapka dosáhl netradičně hlavou, přidal druhou branku už v 7. minutě Šudák. Hosté poprvé zahrozili střelou z osmnácti metrů, kterou trefili tyčku Polomského branky. „Také my jsme se dostávali do tutovek, ale Beneš se dvakrát netrefil z výhodné pozice,“ dodal Chrobák.

V 58. minutě po faulu Polomského nařídil sudí Osička proti domácím pokutový kop a Zouhar tak snadno snížil. V samotném závěru se prosadil Šudák potřetí a završil svůj střelecký koncert. „Bylo to důležité a zasloužené vítězství,“ uzavřel lichnovský trenér.

Góly: 1. J. Čapka, 7., 67. a 87. Šudák – 58 (pen.). Zouhar. Rozhodčí: Osička – Bátrla, Mojžíš.

Lichnov: Polomský – Kahánek, Babinec, Freisler, Klečacký – Beneš, Musil, Neckář, J. Čapka (90. Nohel) – Tichavský (72. Martinák), Šudák. Trenér Svatopluk Chrobák