Po posledním kole, ve němž Novojičínští sehráli výborné, leč bezbodové utkání na pažitu Šumperku, to vypadá, že by mohly konečně přijít plné tři body. Tomu by nasvědčovalo i utkání z podzimu, ve kterém Nový Jičín na stadionu v Havířově vyhrál 2:1:

Domácí utkání čeká také na Frenštát, který v utkání 19. kola krajského přeboru přivezl velice cenný bod z hřiště lídra tabulky v podání B týmu Karviné. Tentokrát přijede do Frenštátu Hradec. Právě hostujícímu celku budou mít svěřenci Jiřího Jurčíka co vracet, protože na podzim právě v obci nad Moravicí prohráli těsně 0:1.

MS divize E

Výsledky 19. kola
Šumperk - Nový Jičín 3:2, Kravaře - Prostějov 1:1, Brumov - Krnov 4:2, Opava B - Lískovec 1:3, Havířov - Mikulovice 3:0, Dolní Benešov - Orlová-Lutyně 1:1, Mohelnice - Valašské Meziříčí 2:0, Petrovice - Slavičín 1:0

Podzimní duel

Městský FK Havířov - FK Nový Jičín 1:2 (1:1)
Branky: 27. Sittek 33. Málek, 68. Tobola, ŽK:2:3, rozhodčí: Tobola, Mojžíš, Těšina, diváci: 200
Havířov: Juras - Valový, Michalčák, Indra, Judita - Laryš (63. Pištěk), Lukan, Valla (71. Kosňovský), Skotnica - Sittek, Hanusek (81. Baláž). Trenér Pavel Rücker
Nový Jičín: Hanus - Brunclík, Hejdůšek, Bajer, Farkaš (43. Tobola) - Jakub Hanzelka, Melčák, Kalich, Málek - Lokša (82. Smolarčík), Bartoš (90+3. Polášek). Trenér Jan Koval

SOBOTA 14. DUBNA

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 20. kolo
16.00 FK Nový Jičín - Městský FK Havířov (Tobola Mojžíš, Mikeska)

I. A třída skupina B, 18. kolo
15.30 AFC Veřovice - SK Šenov (Ondračka st. Ondračka ml., Kret)

I. B třída skupina D,18. kolo
15.30 TJ Tatran Jakubčovice - TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Kubánek Brabec, Kontoršikov), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - NFC Lichnov (Rýdel Seidler, Beseda)

Okresní přebor mužů,18. kolo
15.30 Štramberk - Příbor (Rýdel, Bogár), Trojanovice I - Stachovice (Mikolanda, Matuška), Velké Albrechtice - Skotnice (Vrána, Pop), Kunín - Sedlnice (Novák, Fieber)

III. třída, 16. kolo
15.30 Vražné - Žilina (Žitník), Nová Horka - Trojanovice-Bystré (Baroň), Fulnek - Studénka (Ertel)

IV. třída skupina A,16. kolo
15.30 Vlčovice-Mniší B - Tichá B (Malina), Hodslavice - Skotnice B-Mošnov (Koblovský), Lubina - Mořkov B (Mastný)

IV. třída skupina B, 16. kolo
13.00 Velké Albrechtice B - Mankovice (Pop), 15.30 Kravín - Pustějov B (Pavelek) hřiště Bílovec, Odry B - Heřmanice (Haluska), Olbramice - Kujavy (Klement)

MS divize dorostu U-19 skupina E, 18. kolo
10.15 FK Nový Jičín - FK Bystřice pod Hostýnem (Žádník Takáč, Tomšík)

MS divize dorostu U-17 skupina E, 18. kolo
12.30 FK Nový Jičín - FK Bystřice pod Hostýnem (Takáč Žádník, Tomšík)

Krajský přebor staršího dorostu, 18. kolo
10.00 TJ Sokol Skotnice - TJ Vítkov (Tobola)

Krajský přebor mladšího dorostu, 18. kolo
12.15 TJ Sokol Skotnice - TJ Vítkov

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 18. kolo
13.15 TJ Odry - TJ Sokol Hrabová (Haluska)

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 18. kolo
13.00 Fotbal Fulnek - FC Kopřivnice (Pobořil), 13.15 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm (Beseda)

Okresní přebor dorostu, 18. kolo
13.00 Trojanovice I - Pustějov (Pargáč) hřiště Bystré, 13.15 Štramberk - Starý Jičín (Bogár), Kunín - Kateřinice (Fieber), 15.30 Spálov Studénka (Horáková)

Liga žáků U-13 skupina Sever, 20. kolo
10.00 ŠSK Bílovec - FK Fotbal Třinec (Futerko, Tisovský)

Liga žáků U-12 skupina Sever, 20. kolo
11.30 ŠSK Bílovec - FK Fotbal Třinec (Futerko, Tisovský)

Krajský přebor mladších žáků, 18. kolo
11.30 Tatran Jakubčovice - Vítkovice-Svinov

Krajský přebor starších žáků, 18. kolo
13.30 Tatran Jakubčovice - Vítkovice-Svinov (Kontoršikov)

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo
10.00 Štramberk - Příbor (Uličný), Suchdol n. O. - Kunín (Klement), Fulnek - Starý Jičín (Malina)

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 14. kolo
13.30 Vražné - Jeseník nad Odrou (Žitník)

NEDĚLE 15. DUBNA

Moravskoslezská divize žen skupina A, 16. kolo
10.00 AFC Veřovice - FC Vítkovice 1919 (Boček), 14.00 TJ Sokol Trojanovice I. - Kotouč Štramberk (Viščor), 15.00 Spartak Lubina - FK Brušperk (Lalík), 16.00 Fotbal Studénka - FK Nové Sady (Hess)

Krajský přebor mužů, 20. kolo
15.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - TJ Hradec nad Moravicí (Švec Jež, Čuba)

I. B třída skupina D, 18. kolo
15.30 TJ Sokol Kateřinice - FK Nový Jičín B (Beseda, Tobola), FC Vlčovice-Mniší - TJ Sokol Tichá (Slaný, Břežný), TJ Odry - FC Libhošť (Brabec Žáček, Bartoš)

Okresní přebor mužů, 18. kolo
15.30 Bartošovice - Mořkov (Kyselý, Vrána), Zbyslavice - Bordovice (Pavelek, Malina), Hladké Životice - Jistebník nad Odou (Fieber, Novák)

III. třída, 16. kolo
15.30 Rybí - Pustějov (Fegler), Bravinné - Tísek (Ertel), Petřvald na Moravě B - Spálov (Bogár)

IV. třída skupina A, 16. kolo
15.30 Veřovice B - Bernartice nád Odrou (Glogar L.), Straník - Hostašovice (Klement), Ženklava - Bartošovice B (Polák)

IV. třída skupina B, 16. kolo
15.30 Lubojaty - Bravantice (Mikunda), Děrné - Vrchy (Baroň)

Okresní přebor dorostu, 18. kolo
13.15 Rybí - Mořkov (Fegler), 14.00 Vražné - Tichá (David), 16.00 Lichnov - Libhošť (Rýdel)

Krajský přebor starších žáků, 18. kolo
11.30 Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - Spartak Jablunkov (Čuba), 13.30 TJ Odry - MSA Dolní Benešov (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 18. kolo
12.00 TJ Odry - MSA Dolní Benešov, 13.15 Beskyd Frenštát p. R. - Spartak Jablunkov

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo
13.15 Studénka - Libhošť (Vrábel), 13.30 Veřovice - Kateřinice (Glogar L.)

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 14. kolo
10.00 Rybí - Lichnov, 13.15 Straník - Trojanovice-Bystré (Klement), 13.30 Ženklava - Mořkov (Polák), Vlčovice-Mniší - Tichá (Žitník), Petřvald na Moravě - Sedlnice (Bogár)

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 14. kolo
10.00 Bartošovice - Pustějov, 13.00 Hladké Životice - Jistebník nad Odrou (Novák), Děrné - Spálov (Baroň)