„Výsledek je celkem krutý. Na hřišti to opticky bylo docela vyrovnané. Soupeř byl ale hodně kvalitní a mám takový pocit, že jsme sledovali vyloženého aspiranta na postup. Z jejich projevu je vidět, že si za tím tvrdě jdou,“ prohlásil frenštátský trenér Marián Bedrich.

„Drželi jsme krok do 43. minuty, kdy jsme, z celkem sporné situace, dostali branku na 0:1. Ve druhé půli jsme to chtěli nějakým způsobem zvrátit, ale opět jsme inkasovali. Pak se to nějak zvrtlo úplně,“ popsal kouč. „Ty další góly bych skoro řekl, že byly polovlastní. Celkovému skóre jsme prostě hodně dopomohli,“ pokračoval.

„Soupeř potrestal naše chyby v defenzivě. Tak, jak jsme měli štěstí v Rýmařově, kdy soupeř nastřeloval tyčky a břevna, nyní jsme dostali čtyři branky z šesti střel. Soupeř byl hodně efektivní. Posledních patnáct minut jsme se ještě malinko zvedli, ale otázkou je, zda to nebylo spíš tím, že soupeř pod evidentním náskokem polevil,“ spekuloval kouč.

„Prohrát doma můžete, ale musíte mít stále hlavu nahoře a potvrzovat určitou formu. I když to nerad přiznávám, tentokrát nás hosté přehráli. Přesto je to jeden zápas z mnoha. Hosté nám ukázali, jak se fotbal hrát má, tedy být důrazný ve svém i hostujícím vápně. Mezihra byla vyrovnaná,“ uzavřel Bedrich.

TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - Sokol Lázně Velké Losiny 0:4 (0:1)

TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm: Sváček – Kovařík, Jurč, Sládeček - Petrželka, Minařík, Vyvial, Vaverka (46. Dobiáš) – Šimek – Košelík, Skotnica. Trenér Marián Bedrich