Od počátku utkání si hráči Nového Jičína vytvořili územní převahu, kterou korunovali už po necelé čtvrthodině hry gólem Billa po rohovém kopu. Za dvě minuty na to vystihl Dědík špatně provedenou malou domů a do prázdné přidal druhý gól. Za dalších deset minut to bylo již 3:0, když se po individuální akci přesně trefil Ján Moravčík. Krátce před odchodem do šaten se po nedorozumění domácí obrany trefil do sítě Šroma Myšínský. Definitivní tečku za prvním poločasem ale zaznamenal domácí Bajer – 4:1.

Po přestávce se hosté, se dvěma střídajícími hráči, pustili více do útočení, což jim přineslo úspěch v podobě druhé branky po tvrdé střele Jakuba Myšínského. Po dvaceti minutách poslal trenér Holub na hrací plochu novou akvizici, Vítězslava Bínu (hrál několik sezon 1. amatérskou ligu v Německu), který se svým důrazem postaral během patnácti minut o další dvě branky Nového Jičína. Tečku za docela pěkným zápasem udělal sedm minut před koncem svým druhým gólem Bill, který se přesně trefil z přímého kopu. Na docela sympatickém výkonu Lískovce, který hrál i po gólovém „přídělu“ a bez vyloučeného kapitána bez úporného bránění, se podepsal v poslední minutě hry, střelou z přímého kopu, Kohut. Zcela zaslouženým vítězstvím a po prohře týmu Hájek a synové v Oldřišově, se Nový Jičín opět vyšvihl do čela tabulky krajského přeboru.

TJ Nový Jičín A - TJ Sokol Lískovec 7:2 (4:1)

Branky: 13. a 83. Bill, 65. a 80. Bína, 15. Dědík, 25. Moravčík, 45. Bajer, ŽK: Kohut, Vodička (oba Lískovec), ČK: Vodička (Lískovec), diváci: 75.
Nový Jičín: Šrom - Chromečka, Dvořák, Bajer, Pavlík - Moravčík, Bill, Macíček (62. Palička), Jakub Hanzelka - Dědík (88. Jiří Hanzelka), Bezděk (46. Bína). Trenér Alois Holub (jak)