Vedoucí celek tabulky ztratil body pouze jedenkrát, když v duelu 3. kola podlehl nováčkovi z Určic na jeho hřišti vysoko 0:4.

První poločas zápasu branku nenabídl. Brankáře Nového Jičína Šroma musela jedenkrát zachraňovat branková konstrukce. Minutu po změně stran mohl poslat hosty do vedení Repa, ale svůj únik nezakončil. Havířov rozhodl dvěma brankami Skoupého, a Nový Jičín tak přijel domů poprvé bez bodového zisku. „Rozhodly naše neproměněné šance, které jsme měli. Ať už to bylo ze hry nebo ze standardních situací. Bohužel jsme udělali dvě chyby, kde jsme váhali s odkopem, což zachytili domácí a obě branky dali téměř stejné. Byl to zápas, který jsme z naší strany neměli prohrát. Kdybychom šli na začátku druhé půle do vedení, tak věřím, že by se to stalo," uvedl k utkání trenér FK Nový Jičín Pavel Pumprla. Ještě více se o utkání dočtete v zítřejším vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.

MFK Havířov - FK Nový Jičín 2:0 (0:0). Branky: Skoupý 2.

Nový Jičín: Šrom Moravčík, O. Malina, Nippert, Plešek Rybařík, Bajer, D. Molnár, Hanzelka (78. Novotný) Repa, Smolarčík. Trenér: Pavel Pumprla.