Fotbalisté Nového Jičína vyrážejí na Šumperk

Nový Jičín – Fotbalisté Nového Jičína mají v neděli od čtrnácti hodin před sebou další těžký úkol. V rámci Moravskoslezské divize, skupiny E, odehrají utkání 14. kola na hřišti Šumperku, kterému patří v tabulce druhá příčka, v utkáních na domácím hřišti ale až devátá.

6.11.2010

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

Nový Jičín navíc může těžit z posledního, téměř ztraceného utkání, kdy ještě v 60. minutě prohrával 1:3, ale nakonec utkání dokázal otočit a vyhrát 4:3. „Myslím si, že po posledním zápase je v kabině dobrá atmosféra, a protože máme před sebou dalekou cestu, neradi bychom se vraceli bez nějakého bodu,“ prozradil novojičínský trenér Alois Holub.

Podle svých slov nadále zvažuje finální složení sestavy pro utkání. „Tentokrát zřejmě poruším nepsané pravidlo, a totiž to, že vítězná sestava se nemění,“ naznačil kouč, kterého může těšit i silná lavička: „Po zdravotní stránce jsou všichni v naprostém pořádku.“

V utkání, ve kterém jsou přeci jenom papírovými favority domácí, ale nemají Novojičínští co ztratit. „Cílem bude uhrát bod. Pokud bychom dokázali třeba i zvítězit, bylo by to navíc,“ uzavřel Alois Holub.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.