TJ Slavia Stachovice – TJ Kotouč Štramberk 4:0 (0:0)

Domácí družstvo, coby nejlepší celek tabulky z novojičínského tria Stachovice,Veřovice, Štramberk, rozhodlo čtyřmi brankami utkání ve svůj prospěch.

Jako na houpačce vypadal první poločas duelu, ve kterém se zvláště hostující Štramberk překvapivě prezentoval vyrovnanou hrou a s domácím favoritem držel krok. Přestože k ohrožení branek docházelo jen sporadicky, byl viděn boj o každý metr. Střely z delších vzdáleností však pro obě brankářky větší ohrožení neznamenaly.

Ve druhém poločase se začala pomalu ale jistě projevovat větší zkušenost i fyzická připravenost domácích hráček. Přestože nedošlo k drtivé převaze Stachovic, stačil jeden protiútok a tři střely z dálky a bylo po zápase. Úmorná snaha fyzicky upadajícího Štramberku na branku nestačila.

Lenka Sovová (Stachovice): První poločas nám moc nevyšel. Je vždy těžší se motivovat na horší celek tabulky. Byl trochu znát i fakt, že jde o derby. Některé holky se znaly, protože u nás dříve hrávaly. To, že jsme byly favoritky, nám ale ruce nesvazovalo, protože holky si na Štramberk věřily. Braly jsme to jako povinnost, vyhrát toto utkání.

Miroslav Feix (Štramberk): S prvním poločasem jsem určitě spokojen. Hra byla z obou stran vyrovnaná. U nás je to tak, že kromě zápasů s Havířovem a Hlučínem hrajeme vyrovnaná utkání. Prozatím nás do značné míry brzdí fyzička, která je potřebná hlavně ve druhé půli, kdy se utkání rozhoduje. Navíc se nám během zápasu zranila brankářská jednička.

Branky: 50. a 75. Fabiánová, 65. D. Petrů, 80. Kubková, rozhodčí: Pustějovský, diváci: 30

Stachovice: Vávrová - Vašutová, Špaldoňová, Orságová, A. Petrů – D. Petrů (75. Tomášková), Mičková, Halaštová, Fabiánová - Kupková, Garecová (46. Maiwaelderová). Trenér Jan Růčka

Štramberk: K. Glogarová (60. Demlová) – N. Vajdová, Kelnarová, Křížková, Plachtová - T. Hanzelková, Kociánová, Ctaffová (70. Kubíčková), Machová (60. N. Hanzelková) – Macháčová, Talová. Trenér Miroslav Feix