TJ Comfort Dobratice - Kotouč Štramberk 4:0 (2:0)

Po úvodním vzájemném oťukávání se Dobratice usídlily na polovině soupeře a vytvářely si jednu šanci za druhou. Domácí hráčky se ujaly vedení až ve 13. minutě, kdy závaru před brankou Štramberku využila Orečná a hlavou skórovala. „Po 6 letech jsem si konečně dala gól, takže paráda. Jen doufám, že na ten další nebudu muset čekat stejně dlouho,“ řekla po utkání šťastná střelkyně. Další branku přidala o šest minut později, po krásné kombinaci, Uhrová, která prostřelila vše, co jí stálo v cestě, a zvýšila na 2:0. Domácí hráčky byly při chuti a pronikaly do šestnáctky soupeřek velice snadno, pokaždé je však zradila koncovka, a tak i přes několik velkých šancí skončila první půle za stavu 2:0.

Obraz druhé půle se od té první zas až tak moc nelišil. Domácí fotbalistky měly častěji míč na kopačkách a ohrožovaly branku Štramberku. Hostující tým se naopak snažil vytěžit ze hry brejkové hráčky Stupavské, která dělala co mohla, aby ohrozila domácí svatyni, a Glogarové, jež se o poločase vytáhla z branky, kde ji nahradila Plachtová, do útoku. Dobře organizovaná obrana domácích si s jejími nebezpečnými průniky dokázala pokaždé poradit. Dobratice se dočkaly zvýšení vedení v 70. minutě, kdy se po závaru před brankou Štramberku míč dostal k střídající Smolíkové, a ta neměla problém zasunout míč do prázdné branky – 3:0. A Dobratice se dočkaly ještě 3 minuty před koncem. Veselá vybojovala na vlastní polovině míč, obešla několik hráček Štramberka a z hranice pokutového území vystřelila na branku. Její krásná střela však skončila na břevně, odkud se míč odrazil ke zcela volné Herokové, a bylo to 4:0.

I přes jednoznačný výsledek si zaslouží tým Štramberku uznání za velmi dobrý bojovný výkon, kterým přispěl k atraktivitě tohoto utkání.

Branky: 13. Orečná, 19. Uhrová, 70. Smolíková, 87. Heroková, rozhodčí: Vojkovský

Dobratice: Skočovská – Fischbachová - Uhrová, Veselá, Školová - Mynářová, Kuhová (70. Štefková), Klusová (82. Mojžíšková), Orečná (85. Pěchníková) - Dunová (65. Smolíková), Heroková. Trenér Dušan Bariš

Štramberk: Glogarová - Vajdová, Michálková, Jurková, Hanzelková Tereza (15. Milichová) - Kociánová, Davidová, Šimíčková, Hanzelková Nikol (46. Michálková) - Stupavská, Machová (46. Plachtová). Trenér Miroslav Feix.