Hned na začátku se domácí Rašková dostala až před branku hostů, ale s její ránou neměla Kociánová větší problémy. Po přihrávce Jany Kelnarové postupovala sama na brankářku Veřovic Opletalovou Nedomová, ale mířila vedle. Když ve 25. minutě neproměnila svou obrovskou šanci ani Najvarová a na druhé straně se neprosadila znovu Nedomová ani Jana Kelnarová, skončil poločas bez branek. Po hodině hry se objevila talentovaná Šuláková sama ve vyložené šanci, mířila však znovu mimo.

V závěru se k míči dostala opět Šuláková, nastřelila brankářku Kociánovou, která zůstala ležet na trávníku, rozhodčí zapískal a domácí hráčka skórovala do prázdné brány. Branka ale nebyla uznána, což vzbudilo velikou nevoli mezi domácími fanoušky. Vzápětí byl zápas ukončen dělbou bodů. ,,Myslím, že jsme viděli velmi dobrý zápas. Konečně jsme poprvé v sezoně nastoupili skoro kompletní. Oceňuji, že jsme stačili se silami až do konce zápasu. Celek Štramberku považuji za jeden z nejlepších v této soutěží, mají totiž v týmu hráčky se zkušenostmi v juniorce Baníku Ostrava, a to se vždy počítá.

Závěr zápasu přinesl mezi diváky veliké emoce, ale branka uznána nebyla, a tím to je pro mě ukončeno. Svým hráčkám děkuji za nasazení a soupeři přeji hodně štěstí v další sezoně," zhodnotil poslední duel letošní sezony trenér Veřovic Radomír Zábranský, jehož tým ukončil soutěž na 12. místě. Hostujícím svěřenkyním trenéra Radka Petráše patří v soutěži konečná 9. příčka. „Bylo to jedno z méně povedených utkání našeho družstva, kdy jsme byli v první polovině utkání lepším týmem, dostávali jsme se před branku domácích, ale gólově jsme se nedokázali prosadit ani z nejvyloženějších příležitostí. Ve druhém poločase vycítili domácí šanci na dobrý výsledek a začali hrát aktivněji. Vypracovali si několik slibných akcí, které naštěstí neproměnili," vracel se k průběhu zápasu Radek Petráš.