Air Comp Cup (Rožnov pod Radhoštěm)

Skupina A

TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Sokol Střítež A 3:0 (2:0)

První branka do sítě Stříteže padla v 10. minutě. Daniel Petr tvrdě vystřelil za hranicí pokutového území a Radek Kaša umístil dorážku přesně k tyči. Ve 28. minutě, po centru zprava, přidržel míč Petr, soupeř ho fauloval a pro Čerňáka nebyla penalta žádným problémem. Ve druhém poločase kvalita hry, hlavně z důvodu střídání, upadla. Přesto Frenštát vstřelil třetí branku. Jejím autorem byl v 68. minutě Černoch. Ten si všiml, že gólman Stříteže vyběhl daleko od brány a lobem s přehledem skóroval.

Branky: 10. R. Kaša, 27. (pen.) Čerňák, 74. Černoch.

Frenštát p. R.: J. Maléř – P. Kaša, René Kovařík, Sládeček – R. Kaša (45. Plachký), Čerňák, Petrželka (60. Jurek), Šimek, Lys (70. Plánička) – D. Petr, Černoch. Trenér Marian Bedrich

FK Makov - TJ Nový Jičín 1:0 (0:0)

Jako první se mohli z branky radovat hráči Nového Jičína, ale balon, vyslaný Lukášem Bajerem, na špatném terénu před Polonyim odskočil. Od 20. minuty přišly chvíle slovenského celku, ale brankář Kučerík šance Makova zlikvidoval. Také ve druhém poločase se hrál kvůli sněhu spíše silový fotbal s nepřesnými přihrávkami. Velkou příležitost měl po hodině hry Polonyi, prostřelil i gólmanovy nohy, ale míč těsně minul bránu. Pak přišly šance Makova. V 82. minutě ještě Kučerík vytáhl střelu, mířící pod břevno na roh, ale dvě minuty před koncem kapituloval.

Branka: 88. Pavlica.

Nový Jičín: Kučerík - L. Bajer, M. Dvořák, Krumpolc, Pavlík - Chromečka, P. Macíček, Štěpánek, Jakub Hanzelka (46. Koval) - Polonyi, Dědík. Trenér Alois Holub

Zbývající výsledek 3. kola: 1. Valašský FC – FC Velká Karlovice a Karolinka 1:1 (0:1) branky: 60. M. Maléř – 18. Surý.

Skupina B

TJ Sokol Tichá – Sokol Střítež B 1:1 (1:0)

Zápas s B týmem Stříteže začal pro Tichou dobře, v 16. minutě se prosadil Richard Macura. Po přestávce neproměnili Tichavští několik šancí, tak přišel zákonitě trest v podobě branky Ptáčka. Krátce poté uviděl Libor Janáč červenou kartu. I bez něj už ale Tichá bod udržela.

Branky: 16. R. Macura – 68. Ptáček, ČK: 73. L. Janáč (Tichá).

Tichá: Vaněk - Trnka, L. Janáč, Štika, Uličný - Humpolec (40. R. Horák), R. Macura, M. Pastorek (40. Michal Lacko), Pavel Fojtík - Vala, Kupčík (40. T. Pastorek). Trenér Milan Bartoš

Zbývající výsledky 3. kola: Prostřední Bečva – Zubří 1:1 (1:0) branky: 30. Křenek - 66. Drda, Trojanovice – Hranice dorost 0:2 (0:1) branky: Dudík, Chrastina, FC Velká Karlovice a Karolinka - 1. Valašský FC starší dorostenci odloženo

Zimní turnaj Vřesina

Velký vřesinský pohár (o 1. – 12. místo) – skupina A: Dolní Lhota – Mokré Lazce 2:3, Heřmanice – Velká Polom 4:3, Vřesina – Polanka 1:3. Skupina B: Vřesina u Hlučína – Stará Bělá 0:3, Hradec nad Moravicí – Štítina 0:2, Ostrava-Jih – Krásné Pole 2:4

Malý vřesinský pohár (o 13. – 24. místo) – skupina C: Rychvald – Klimkovice 4:0, Klimkovice B – Slovan Ostrava 10:1, Tísek – Pustkovec 5:3. Skupina D: Suché Lazce – Kyjovice 5:1, Korňa – Baška 4:1, Třebovice – Chuchelná 1:2.

1. Zubří 3 2 1 0 8:6 7
2. D. Bečva 2 2 0 0 13:1 6
3. Hranice (d) 3 2 0 1 6:4 6
4. Tichá 3 1 1 1 7:8 4
5. 1. Valašský FC (d) 2 1 0 1 8:6 3
6. Trojanovice 2 1 0 1 3:2 3
7. Pr. Bečva 3 0 1 2 4:11 1
8. Střítež B 2 0 1 1 1:8 1