VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, žáků a přípravky.

26.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

MUŽI

Okresní přebor

1. kolo: SK Velké Albrechtice - Sokol Spálov 3:2

12. kolo: Příbor - FC Kopřivnice 4:3, Sedlnice - TJ Mořkov 1:3, Hladké Životice - Zbyslavice 5:0, TJ Jistebník nad Odrou - Štramberk 1:1, Trojanovice I - Bordovice 3:0, Kunín - Sokol Spálov 2:1, Sokol Skotnice - SK Velké Albrechtice 4:1

1. Kunín 11 7 3 1 20:11 24
2. Mořkov 11 6 4 1 22:15 22
3. Příbor 12 6 2 4 22:16 20
4. Štramberk 11 6 2 3 19:14 20
5. Vel. Albrechtice 12 6 1 5 25:19 19
6. Hl. Životice 12 6 1 5 24:24 19
7. Trojanovice I 11 5 3 3 25:14 18
8. Kopřivnice 12 5 3 4 29:22 18
9. Skotnice 12 4 4 4 23:20 16
10. Sedlnice 12 5 1 6 20:21 16
11. Jistebník n. O. 11 3 3 5 14:18 12
12. Zbyslavice 11 3 1 7 14:27 10
13. Bordovice 12 2 2 8 11:24 8
14. Spálov 12 2 0 10 14:37 6

III. třída


12. kolo: FK Tísek - Vražné 3:2, Rybí - TJ Petřvald na Moravě B 1:1, Slavia Stachovice - TJ Trojanovice-Bystré 4:1

1. Stachovice 10 7 3 0 26:13 24
2. Bartošovice 8 5 2 1 18:13 17
3. Vražné 10 5 1 4 19:21 16
4. Nová Horka 10 4 3 3 23:16 15
5. Pustějov A 9 4 2 3 23:15 14
6. Petřvald n. M. B 10 3 4 3 15:16 13
7. Rybí 9 3 3 3 18:14 12
8. Žilina 10 3 3 4 14:12 12
9. Bravinné 9 4 0 5 17:19 12
10. Troj.-Bystré 10 3 1 6 18:23 10
11. Kujavy 9 2 1 6 13:28 7
12. Tísek 10 1 3 6 12:26 6

IV. třída, skupina A

13. kolo: Straník - Mořkov B 1:0, Tichá B - Skotnice B-Mošnov 2:1, Vlč.-Mniší B - Veřovice B 4:0, Studénka - Ženklava 1:1, Hostašovice - Hodslavice 1:1, Lubina - Bernartice 4:1

1. Studénka 11 9 1 1 34:7 28
2. Tichá B 12 7 3 2 27:16 24
3. Lubina 12 7 2 3 19:8 23
4. Vlč.-Mniší B 12 5 4 3 22:17 19
5. Ženklava 11 5 3 3 21:17 18
6. Hodslavice 12 5 2 5 21:22 17
7. Hostašovice 11 4 4 3 18:19 16
8. Skotnice B 12 5 0 7 23:22 15
9. Straník 12 3 2 7 14:30 11
10. Veřovice B 11 3 1 7 11:21 10
11. Mořkov B 11 1 4 6 12:25 7
12. Bernartice n. O. 11 1 2 8 12:30 5

IV. třída, skupina B

13. kolo: Vrchy - Olbramice 2:3, Velké Albrechtice B - Mankovice 3:1, Heřmanice - Odry B 1:1, Lubojaty - Bravantice 2:6, Fulnek - Družstevník Děrné 2:1, Pustějov B - Kravín 2:1

1. Fulnek 12 12 0 0 68:3 36
2. Kravín 12 8 1 3 38:15 25
3. Děrné 11 7 2 2 29:15 23
4. Olbramice 12 7 0 5 23:29 21
5. Odry B 11 6 2 3 26:15 20
6. Heřmanice 12 6 1 5 22:22 19
7. Pustějov B 11 5 1 5 14:32 16
8. Bravantice 12 4 2 6 25:28 14
9. Vel. Albrechtice B 12 3 0 9 17:41 9
10. Mankovice 12 2 2 8 23:40 8
11. Lubojaty 11 2 2 7 19:43 8
12. Vrchy 12 1 1 10 20:41 4

DOROST

Okresní přebor

1. kolo: Tísek - Mořkov 1:3, Lubina - Starý Jičín 0:1, Fulnek - Veřovice 3:0, Studénka - Pustějov 3:2, Tichá - Spálov 0:1

1. Fulnek 10 10 0 0 70:4 30
2. Mořkov 10 8 1 1 35:7 25
3. Spálov 10 6 1 3 30:14 19
4. Studénka 10 5 2 3 23:14 17
5. Tichá 10 4 2 4 22:21 14
6. Lubina 10 4 2 4 19:25 14
7. Starý Jičín 10 4 1 5 17:28 13
8. Veřovice 10 2 0 8 5:33 6
9. Tísek 10 1 1 8 11:43 4
10. Pustějov 10 0 2 8 7:50 2

Okresní soutěž

1. kolo: Jeseník nad Odrou - Lichnov 0:6, Rybí - Štramberk 2:0, Trojanovice I - Kateřinice 2:4, Sokol Kunín - Libhošť 2:2

1. Lichnov 9 7 1 1 32:14 22
2. Kateřinice 9 7 0 2 41:11 21
3. Rybí 8 6 0 2 16:19 18
4. Vražné 7 5 0 2 27:16 15
5. Štramberk 9 5 0 4 19:24 15
6. Trojanovice I 9 4 0 5 27:20 12
7. Libhošť 9 1 2 6 14:29 5
8. Kunín 9 1 1 7 15:31 4
9. Jeseník n. O. 9 1 0 8 7:34 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

3. kolo: Jeseník nad Odrou - Příbor 1:6, Fulnek - Tísek 6:0, Starý Jičín - Mořkov 2:1, Suchdol nad Odrou - Studénka 2:1, Libhošť - Veřovice 0:0, Skotnice - Štramberk 1:3

1. Starý Jičín 9 7 1 1 32:11 22
2. Suchdol n. O. 10 7 1 2 27:16 22
3. Příbor 10 7 0 3 34:17 21
4. Veřovice 9 6 2 1 19:12 20
5. Fulnek 10 6 1 3 19:8 19
6. Studénka 10 5 1 4 25:17 16
7. Štramberk 10 4 1 5 28:17 13
8. Mořkov 9 3 2 4 14:17 11
9. Skotnice 9 2 3 4 11:16 9
10. Libhošť 9 2 1 6 19:31 7
11. Tísek 10 1 1 8 21:42 4
12. Jeseník n. O. 9 0 0 9 10:55 0

Okresní soutěž, skupina A

3. kolo: Kateřinice - Vlčovice-Mniší 4:0, Rybí - Tichá 0:0, Lichnov - Petřvald na Moravě 4:2, Straník - Štramberk B 0:4

1. Kateřinice 8 8 0 0 35:2 24
2. Tichá 8 6 1 1 48:3 19
3. Štramberk B 8 6 0 2 26:18 18
4. Lichnov 8 5 1 2 32:23 16
5. Rybí 8 4 3 1 29:8 15
6. Petřvald n. M. 8 3 1 4 18:22 10
7. Troj.-Bystré 7 2 0 5 12:9 6
8. Ženklava 7 1 0 6 6:17 3
9. Vlč.-Mniší 8 1 0 7 10:55 3
10. Straník 8 0 0 8 0:59 0

Okresní soutěž, skupina B

3. kolo: Hladké Životice - Vražné 1:2, Jistebník nad Odrou - Sedlnice 0:0, Spálov - Pustějov 2:1

1. Kunín 7 6 0 1 34:10 18
2. Spálov 7 4 2 1 18:12 14
3. Bravantice 6 4 1 1 25:5 13
4. Bartošovice 7 3 2 2 20:11 11
5. Vražné 7 3 1 3 8:15 10
6. Pustějov 7 3 0 4 10:19 9
7. Jistebník n. O. 7 2 2 3 9:17 8
8. Sedlnice 7 1 1 5 7:23 4
9. Hl. Životice 7 0 1 6 6:25 1

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor, skupina A

2. kolo: Veřovice - Tichá 1:8, Skotnice - Bernartice nad Odrou 3:3

1. Tichá 5 5 0 0 50:2 15
2. Veřovice 6 4 0 2 25:15 12
3. Starý Jičín 6 3 0 3 15:14 9
4. Skotnice 6 1 2 3 10:33 5
5. Bernartice n. O. 7 0 2 5 11:47 2

Okresní přebor, skupina B

2. kolo: Velké Albrechtice - Kunín 3:10

1. Bartošovice 7 7 0 0 66:4 21
2. Kunín 9 6 1 2 52:22 19
3. Fulnek 7 5 1 1 59:13 16
4. Kujavy 7 1 2 4 14:26 5
5. Vel. Albrechtice 8 1 2 5 14:47 5
6. Zbyslavice 8 0 0 8 2:95 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

9. kolo: N. Jičín B - Bílovec 0:1, Frenštát p. R. - Kopřivnice A 2:2, Kopřivnice B - Studénka 1:3, Odry - Nový Jičín A 0:6

1. Nový Jičín A 8 8 0 0 75:2 24
2. Kopřivnice A 7 5 1 1 31:11 16
3. Fulnek 8 4 1 3 48:29 13
4. Bílovec 8 4 0 4 27:21 12
5. Frenštát p. R. 8 3 2 3 19:32 11
6. Studénka 8 3 1 4 24:45 10
7. Odry 7 2 0 5 17:35 6
8. Nový Jičín B 6 1 1 4 6:17 4
9. Kopřivnice B 8 1 0 7 9:64 3

Okresní soutěž, skupina A

1. kolo: Lichnov - FC Vlčovice-Mniší 0:15, Tatra Příbor - Kotouč Štramberk 3:2, Hostašovice - Kateřinice 0:2, Libhošť - Mořkov 2:1

1. Libhošť 7 6 0 1 46:7 18
2. Příbor 7 5 1 1 28:9 16
3. Štramberk 7 5 0 2 73:18 15
4. Vlčovice-Mniší 7 4 1 2 34:15 13
5. Mořkov 7 3 0 4 32:24 9
6. Kateřinice 7 2 0 5 5:30 6
7. Hostašovice 7 1 2 4 10:29 5
8. Lichnov 7 0 0 7 2:98 0

Okresní soutěž, skupina B

2. kolo: Pustějov - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 1:3, FK Tísek - Slavoj Jeseník nad Odrou 4:3

1. Suchdol n. O. 7 7 0 0 47:6 21
2. Bartošovice 7 4 0 3 27:19 12
3. Pustějov 5 2 0 3 14:16 6
4. Jeseník n. O. 6 2 0 4 19:29 6
5. Tísek 7 1 0 6 9:46 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

9. kolo: Nový Jičín B - Bílovec 0:12, Frenštát pod Radhoštěm - Kopřivnice A 2:5, Kopřivnice B - Studénka 0:7, Odry - Nový Jičín A 0:8

1. Bílovec 9 8 0 1 60:14 24
2. Studénka 9 7 2 0 50:7 23
3. Kopřivnice A 9 7 0 2 70:11 21
4. Nový Jičín A 9 6 1 2 29:16 19
5. Petřvald n. M. 8 4 1 3 34:17 13
6. Frenštát p. R. 9 4 0 5 35:30 12
7. Kopřivnice B 9 3 0 6 22:42 9
8. Fulnek 8 1 0 7 18:50 3
9. Nový Jičín B 8 1 0 7 5:86 3
10. Odry 8 0 0 8 8:58 0

Zdroj OFS Nový Jičín

26.10.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení