Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledků mužů, dorostu, starší žáci, starší přípravky a mladší přípravky.

16.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

MUŽI

Okresní přebor

16. kolo: Štramberk – Jeseník nad Odrou 0:0, Trojanovice-Bystré – Spálov 1:2, Tísek A – Bravinné 3:1, Kopřivnice – Zbyslavice 3:0, Nový Jičín B – Rybí 3:1, Veřovice – Mořkov 5:2, Sedlnice – Kunín 5:0

1. Veřovice 25 19 5 1 68:22 62
2. Nový Jičín B 25 16 4 5 55:22 52
3. Kopřivnice 25 17 1 7 59:29 52
4. Spálov 25 15 2 8 55:42 47
5. Zbyslavice 25 13 4 8 50:46 43
6. Kunín 25 10 7 8 33:37 37
7. Štramberk 25 9 7 9 44:44 34
8. Rybí 25 10 2 13 37:48 32
9. Jeseník n. O. 25 8 6 11 43:48 30
10. Mořkov 25 7 6 12 34:44 27
11. Tísek A 25 7 3 15 34:55 24
12. Sedlnice 25 6 5 14 40:50 23
13. Bravinné 25 4 6 15 39:63 18
14. Troj.-Bystré 25 3 4 18 23:64 13

III. třída

14. kolo: Hladké Životice – Vražné 0:2, Straník – Petřvald na Moravě B 3:1, Žilina – Skotnice 1:2, Kujavy – Studénka 3:0, Fulnek C – Lubina 3:4, Bartošovice – Trojanovice I 2:1

1. Skotnice 21 14 4 3 45:22 46
2. Trojanovice I 21 13 3 5 57:24 42
3. Fulnek C 21 11 3 7 45:37 36
4. Hladké Životice 21 9 3 9 39:30 30
5. Studénka 21 8 6 7 34:26 30
6. Petřvald n. M. B 21 9 3 9 36:36 30
7. Kujavy 21 8 4 9 37:39 28
8. Bartošovice 21 8 1 12 36:48 25
9. Straník 21 8 1 12 27:45 25
10. Vražné 21 7 3 11 28:49 24
11. Lubina 21 6 3 12 33:42 21
12. Žilina 21 5 6 10 23:42 21

IV. třída, skupina A

14. kolo: Bordovice – Hostašovice 5:0, Bernartice nad Odrou – Nová Horka 3:3, Odry B – Tichá B 0:0, Ženklava – Mořkov B 3:0, Mankovice – Mošnov 3:2

1. Bordovice 19 14 2 3 58:27 44
2. Bernartice n. O. 19 12 3 4 55:29 39
3. Mankovice 19 11 4 4 46:24 37
4. Nová Horka 19 9 4 6 43:40 31
5. Ženklava 19 10 0 9 47:43 30
6. Tichá B 19 8 5 6 33:28 29
7. Mošnov 19 7 4 8 34:45 25
8. Mořkov B 19 6 3 10 31:43 21
9. Hostašovice 19 5 2 12 19:31 17
10. Odry B 20 4 4 12 32:53 16
11. Životice B 19 2 3 14 17:52 9

IV. třída, skupina B

14. kolo: Tísek B – Heřmanice 0:3, Bílov – Stachovice 1:4, Bravantice – Kravín 2:2, Jistebník nad Odrou – Vrchy 3:0, Pustějov – Hájek a synové Jakubčovice B 1:4, Děrné – Olbramice 1:1

1. Jistebník n. O. 21 16 3 2 94:17 51
2. Pustějov 21 15 3 3 75:32 48
3. Jakubčovice B 21 13 4 4 67:37 43
4. Stachovice 21 12 3 6 64:44 39
5. Olbramice 21 11 5 5 59:34 38
6. Kravín 21 10 2 9 58:48 32
7. Vrchy 21 9 0 12 51:52 27
8. Heřmanice 21 9 0 12 35:44 27
9. Tísek B 21 8 2 11 37:54 26
10. Bravantice 21 5 5 11 39:53 20
11. Děrné 21 2 4 15 36:99 10
12. Bílov 21 0 1 20 17:118 1

DOROST

Okresní přebor

16. kolo: Trojanovice-Bystré – Příbor 4:2, Tísek – Suchdol nad Odrou 1:0, Starý Jičín – Studénka 1:2, Stachovice – Mořkov 2:3, Sedlnice – Trojanovice I 0:0

1. Jeseník n. O. 21 14 5 2 44:19 47
2. Troj.-Bystré 20 13 3 4 55:39 42
3. Mořkov 21 12 4 5 50:27 40
4. Stachovice 21 12 2 7 46:28 38
5. Tichá 21 11 2 8 66:53 35
6. Tísek 21 10 3 8 48:40 33
7. Starý Jičín 20 9 4 7 50:34 31
8. Suchdol n. O. 21 8 4 9 30:22 28
9. Studénka 22 8 4 10 32:37 28
10. Příbor 21 3 5 13 24:54 14
11. Trojanovice I 22 3 3 16 19:65 12
12. Sedlnice 21 1 5 15 17:63 8

Okresní soutěž

14. kolo: Štramberk – Vražné 1:1, Straník – Petřvald na Moravě 2:11, Žilina – Libhošť 4:0, Jistebník nad Odrou – Spálov 3:10, Pustějov – Rybí 6:2, Lichnov – Kunín 2:3

1. Petřvald n. M. 21 19 1 1 90:16 58
2. Spálov 21 15 4 2 86:23 49
3. Lichnov 22 14 0 8 59:37 42
4. Kunín 21 10 1 10 51:48 31
5. Straník 21 8 6 7 41:47 30
6. Vražné 21 8 5 8 52:50 29
7. Žilina 21 8 2 11 33:38 26
8. Štramberk 21 8 1 12 38:72 25
9. Rybí 21 6 5 10 22:36 23
10. Libhošť 21 6 3 12 27:52 21
11. Pustějov 21 5 5 11 45:56 20
12. Jistebník n. O. 20 2 1 17 20:89 7

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

14. kolo: Tísek – Vražné 2:1, Trojanovice-Bystré – Petřvald na Moravě 0:0, Štramberk – Skotnice 5:2, Příbor – Kateřinice 1:3, Lichnov – Trojanovice I 0:5

1. Skotnice 21 20 0 1 141:18 60
2. Štramberk 21 14 5 2 72:21 47
3. Tísek 21 13 5 3 62:31 44
4. Mořkov 20 11 5 4 45:23 38
5. Kateřinice 21 10 2 9 50:49 32
6. Trojanovice I 21 8 3 10 38:36 27
7. Příbor 21 8 3 10 39:40 27
8. Petřvald n. M. 21 5 4 12 46:75 19
9. Kunín 20 5 3 12 46:69 18
10. Vražné 21 5 1 15 30:66 16
11. Lichnov 21 5 1 15 43:139 16
12. Troj.-Bystré 21 2 6 13 17:62 12

Okresní soutěž, skupina A

14. kolo: Straník – Lubina 2:4, Kopřivnice B – Libhošť 6:2, Nový Jičín B – Tichá 5:0, Veřovice – Rybí 5:1, Sedlnice – Štramberk B 0:5

15. kolo: Rybí – Nový Jičín B 1:2

1. Lubina 19 14 2 3 85:18 44
2. Veřovice 18 13 4 1 87:8 43
3. Hostašovice 19 13 2 4 73:15 41
4. Libhošť 19 13 1 5 79:26 40
5. Kopřivnice B 19 12 1 6 96:45 37
6. Nový Jičín B 19 11 2 6 47:33 35
7. Rybí 19 9 1 9 45:42 28
8. Štramberk B 19 5 1 13 30:67 16
9. Tichá 19 5 0 14 29:82 15
10. Sedlnice 19 2 0 17 22:115 6
11. Straník 19 0 0 19 10:152 0

Okresní soutěž, skupina B

12. kolo: Bartošovice – Starý Jičín 0:5

14. kolo: Hladké Životice – Jeseník nad Odrou 0:15, Bernartice nad Odrou – Spálov 0:5, Bravantice – Suchdol nad Odrou 3:2, Pustějov – Hájek a synové Jakubčovice B 3:8

1. Jakubčovice B 17 13 3 1 96:32 42
2. Starý Jičín 17 11 4 2 59:15 37
3. Spálov 17 12 0 5 91:28 36
4. Suchdol n. O. 18 11 2 5 50:27 35
5. Jeseník n. O. 17 9 3 5 82:33 30
6. Bartošovice 17 8 0 9 53:49 24
7. Bravantice 17 6 3 8 48:33 21
8. Bernartice n. O. 17 2 3 12 21:93 9
9. Hl. Životice 18 2 3 13 10:107 9
10. Pustějov 17 1 1 15 30:123 4

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

17. kolo: Frenštát pod Radhoštěm – Tísek 7:0, Bílovec – Nový Jičín 1:14, Hájek a synové Jakubčovice – Kopřivnice 0:17, Studénka – Fulnek 0:8

1. Nový Jičín 16 16 0 0 131:10 48
2. Kopřivnice 17 14 1 2 132:14 43
3. Fulnek 17 12 1 4 136:33 37
4. Odry 16 11 0 5 75:42 33
5. Nový Jičín B 16 8 0 8 54:38 24
6. Studénka 17 6 1 10 27:59 19
7. Bílovec 17 6 0 11 39:109 18
8. Frenštát p. R. 16 5 2 9 47:78 17
9. Tísek 17 1 1 15 22:131 4
10. Jakubčovice 17 1 0 16 17:166 3

Okresní soutěž, skupina A

8. kolo: Kateřinice – Veřovice 3:5, Vlčovice-Mniší – Mořkov 0:4, Štramberk – Lichnov 4:1

1. Štramberk 13 11 1 1 72:16 34
2. Tichá 12 10 1 1 74:17 31
3. Veřovice 14 8 0 6 63:29 24
4. Kateřinice 14 7 1 6 61:45 22
5. Mořkov 14 5 3 6 36:45 18
6. Lichnov 14 5 0 9 20:49 15
7. Vlč.-Mniší 14 4 2 8 42:62 14
8. Kopřivnice B 13 0 0 13 18:123 0

Okresní soutěž, skupina B

8. kolo: Bartošovice – Velké Albrechtice 6:1, Kujavy – Jeseník nad Odrou 3:6

1. Bartošovice 14 13 0 1 75:9 39
2. Suchdol n. O. 13 11 0 2 57:5 33
3. Rybí 12 8 0 4 24:20 24
4. Pustějov 12 5 3 4 25:26 18
5. Kujavy 13 4 1 8 28:41 13
6. Jeseník n. O. 14 3 2 9 25:59 11
7. Libhošť 13 1 3 9 13:46 6
8. V. Albrechtice 13 1 3 9 13:54 6

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

17. kolo: Frenštát pod Radhoštěm – Tísek 8:0, Bílovec – Nový Jičín 0:7, Hájek a synové Jakubčovice – Kopřivnice 1:8, Studénka – Fulnek 1:6

1. Kopřivnice 17 16 0 1 114:11 48
2. Nový Jičín 17 14 0 3 98:17 42
3. Bílovec 17 9 2 6 56:49 29
4. Fulnek 17 7 5 5 79:39 26
5. Studénka 17 7 3 7 51:45 24
6. Odry 16 5 5 6 35:53 20
7. Frenštát p. R. 17 5 5 7 38:62 20
8. Jakubčovice 17 4 3 10 34:69 15
9. Nový Jičín B 16 4 1 11 19:50 13
10. Tísek 17 1 0 16 6:135 3
16.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení