Moravskoslezská liga žen - skupina A

Valašské Meziříčí – Spartak Lubina 0:5 (0:3) branky: Michnová 3, Marková 2.

AFC Veřovice – TJ Krnov 0:3 (0:0) branky: Veselková 2, Ružanská.

Slovan Ostrava – Slavia Stachovice 2:0 (1:0) branky: Čabajová.

Ostatní výsledky 20. kola: FK Nové Sady – 1.FC Přerov 6:1 (4:0) branky: Drahníková, Němcová, Lexová, Bartošková, Grundová, Karasová – Čulíková.

FC Vítkovice – DFK Holešov 1:0 (0:0) branka: N. Veselá. Comfort Dobratice – ČSAD Havířov 0:3 (0:1) branky: Minolová 2, Maláčová.

Tabulka střelkyň po 20. kole: 29 – Marková (Lubina), 28 – Lexová, 25 – Drahníková (obě Nové Sady), 21 – Volfová (Havířov), 20 – Michnová (Lubina), 18 – Vilímková (Ostrava), 17 – Maláčová (Havířov), 15 – Veselá (Dobratice), 14 – Fidlerová (Krnov), Minolová (Havířov), 12 – Mokrušová (Přerov), 11 – Bartošková (Nové Sady), 10 – Háblová (Holešov).

IR PROGRES okresní přebor mužů

24. kolo: Hladké Životice - Jeseník nad Odrou 1:2, Tísek A - Stachovice 1:1, Rybí - Veřovice 2:3, Trojanovice-Bystré - Kopřivnice 1:1, Zbyslavice - Nový Jičín B 1:2, Štramberk - Straník 4:2, Kunín - Starý Jičín 0:2

III. třída mužů

22. kolo: Fulnek C - Skotnice 3:1, Bravinné - Olbramice 3:1, Sedlnice - Vražné 1:0, Lubina - Spálov 1:1, Trojanovice I - Žilina 4:4, Jistebník - Studénka A 3:4

IV. třída mužů – skupina A

22. kolo: Bordovice - Životice u Nového Jičína nehlášeno, Mošnov - Hostašovice 5:3, Petřvald na Moravě B - Ženklava 3:0, Nová Horka - Bartošovice 4:1

IV. třída mužů – skupina B

22. kolo: Tísek B - Odry B 4:1, Kravín - Bravantice 1:0, Heřmanice - Děrné 1:3, Pustějov - Suchdol nad Odrou B 3:0, Mankovice - Vrchy 7:1

Okresní přebor dorostenců

22. kolo: Vlčovice-Mniší A - Jeseník nad Odrou 1:2, Starý Jičín - Veřovice 1:5, Sedlnice - Jakubčovice B 3:0, Tichá - Příbor 0:1, Trojanovice I - Suchdol nad Odrou 3:2

Okresní soutěž dorostenců – skupina A

12. kolo: Vlčovice-Mniší B - Mořkov 0:5, Štramberk - Trojanovice-Bystré 2:3, Straník - Rybí 7:0

Okresní soutěž dorostenců – skupina B

12. kolo: Kunín - Pustějov 3:3, Žilina - Petřvald na Moravě 1:1, Spálov - Stachovice 1:4, Vražné - Skotnice B 2:3

Okresní přebor starších žáků

22. kolo: Kunín - Jeseník nad Odrou 6:1, Lichnov - Skotnice 10:1, Petřvald na Moravě - Vražné 0:3, Tichá - Suchdol nad Odrou 2:2, Štramberk - Mořkov 2:1

Okresní soutěž starších žáků – skupina A

22. kolo: Lubina - Štramberk B 2:2, Hostašovice - Veřovice 0:5, Rybí - Kopřivnice B 2:3, Trojanovice-Bystré - Nový Jičín B 8:1, Libhošť - Straník 0:2, Trojanovice I - Kateřinice 5:1

Okresní soutěž starších žáků – skupina B

22. kolo: Hladké Životice - Kujavy nehráno, Tísek - Frenštát pod Radhoštěm B 6:0, Sedlnice - Bravantice 1:1, Bernartice nad Odrou - Spálov 0:4, Pustějov - Bartošovice 2:3, Jistebník - Starý Jičín 0:1

Okresní soutěž starších přípravek – skupina B

10. kolo: Fulnek - Frenštát pod Radhoštěm 4:6, Bartošovice - Štramberk nehlášeno, Kopřivnice B - Tichá 12:1

Okresní soutěž starších přípravek – skupina C

10. kolo: Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou nehlášeno, Pustějov - Nový Jičín C 2:12, Kateřinice - Studénka 1:4

Okresní soutěž starších přípravek – skupina D

10. kolo: Kopřivnice C - Lichnov 1:4, Lubina - Rybí 0:11, Vlčovice-Mniší - Veřovice 1:4

Okresní soutěž mladších přípravek

11. kolo: Odry - Jakubčovice nehlášeno, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 4:10, Fulnek - Kopřivnice 4:0, Bílovec - Studénka nehlášeno